Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yılbaşı piyango biletleri

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

biz 72 tl'lik bilet aldık
4 çeyrek 2 yarım olmak üzere
ve 2 çeyrek 1 yarım'a son 2 rakamdan gelecek olan 70 TL'nin tamamı gelmiş oldu geriye. 2 TL de işte heyecanına vermiş olduk dersek bişey kaybetmemiş oluyoruz iktisadi açıdan. Hatta kredi kartıyla ödeyip nakit olarak aldık elimize. Daha doğrusu ben almadım hatun ilgilendi ben de o kadar bilet aldı çıkarsa çıkar ben de nasiplenirim 3-5 bişi boşuna şimdi 9 tl vermeyeyim dedim. İyi ki de demişim.

Bu arada son zamanlarda tüketici bireyden oldukça uzaklaştırmışım meğer kendimi. Para çıksa nolur falan diyodum yatırırım bankaya yurtdışına giderim yüksek lisans için ayırırım cart curt diyodum. Son günlerde mağaza çarşı gezer oldum da tekrar gözüm döndü $_$ şeklinde. Pikap/plak köşesiydi hometheater köşesiydi ve film koleksiyonuydu, süper kolonlardı, kocaman fotoğraf albümleriydi, şu bu o kitaplarıydı derken abuksubuk bohemimsi zevkler bildiğin servet istiyor anasını satayım. Ha bir de sirkeci'ye götür bizi makine alcaz diye ısrar etti arkadaşlar gene vitrinlerde zeiss lensleri national geographic çantaları görünce nevrim döndü anasını satayım. 450 tl'ye çanta mı olur. Çıksaymış olurdu yani tühtüh...
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

75lik amca 10 bilet almış birine büyük ikramiye, bir diğer biletine de 80bin tl çıkmış! oha be kardeşim hadi büyüğü anladıkta o yancı 80bin de nooluyor!
şike var hile var!!!'!

adam seri bilet almış abi. doğal olarak teselli akmış adama bi ton. 1 numara farktan dolayı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...