Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılbaşı sürprizi ,

wheaston

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar aramızda 1100 km olan çok sevdiğim bi kız arkadaşım için süpriz hazırlamak istiyorum . Daha doğrusu hazırlamaya başladım , şöyle ki : ufak bi zarf içerisine isminin baş harfi olan harften kolye aldım ve aldığım mağazanın ismi de kendisiyle aynı isimde , yani paketinde o da var . Bana 8 sene önce okuduğum bi kitabı önermişti bende o kitabı tekrar alıp okumuştum , o kitabın ilk sayfasını kopardım . Bunu da zarfın içerisine koyacağım . Bu sallama çaylar var ya bi sallama paketi de koydum içerisine - ismiyle alakalı :) - . Sonra ismi çiçek ismi olduğu için o çiçekten bi adet alıp yine zarfın içerisine koyucam . Bir de boş sepya bir kağıda kafama göre bir şeyler yazacağım , mizah ağırlıklı . Son olarak kısa film şeklinde video hazırlıyorum , zarfın içerisinde olanlarla alakalı . Mesela kitabın ilk sayfasını yırtma videosu , sallama çaydan içerken vs . Bu videoyu da hafıza kartına atıp zarfın içine atıcam .

Benim amacım o küçücük zarftan çok değerli * şeylerin çıkmasını sağlamak . Küçük bi zarf bi insanı ne kadar mutlu edebilir ki ? Ben işte o zarfın içerisine çok şey sığdırmak istiyorum . Her türlü farklı fikri duymak isterim ,

Not : romantik değilim lan bende pes oynayıp küfür ediyorum .
Kız arkadaşımın ismi yasemin .
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

aranizda 1100km varsa ve 22 aralika kadar beklediysen gecmis olsun artik, ups e parayi gommeden yilbasindan once o paketin ulasmasi im-kan-siz

benim old rpublic cumadan beri gumrukte misal, o kadar bi yigilma varki herifler onayliyip bi zahmet teslim etmiyor dagiticiya

ptt kargo
20 tl
1-2 gün içinde gidiyo
sorunsuz

yasemin mi lan kızın adı?
Sosyal ağlarda paylaş

OLAY :

benim de bir arkadaşım vardı zamanında, amerikadaki kız arkadaşına yazıyordu aynen bu tarz şeylerle; resmini çizmeler, mektup atmalar, değişik takılar, cdye çekip kendi bestelerini göndermeler ve nice civcivli sevimli jestler gibi.

kızla da gayet güzel muhabbetleri vardı esasında, çocuk gecenin bi vakti uyanıp sabaha kadar kızla konuşurdu internet üzerinden, gayet ümitvardı kızın da ondan hoşlandığı konusunda. ne de olsa kızımız saatlerini ona ayırıyordu konuşmak için.

SONUÇ VE GERÇEKLER :

türkiyeden amerika gibi bir yere giden tipik kezbanik türk kızı, çocuğu boşta kalan zamanında geyik yapmak, sıkılmamak için kullanıyordu aslında bir obje gibi. çocuğun ilgisi de totosunu bir hayli yükseltiyordu. oğlumuz anlamadı bunun böyle olduğunu. inanmıştı ve o kızı elde edecekti.. sonunda bir gün klasik kaslı sarışın amerikan yankeesinin kızı kütürdettiğini öğrendi. arkadaşım bir daha kimseye aşık olamadı. yazık :(
Sosyal ağlarda paylaş

kendisi için bu kadar vakit ve emek harcayan bir türk genci varken bir türk kızını sarışın bir yankeenin kütürdetmesi ne yalan söyleyeyim beni de üzdü.

sokakta ilk gördüğüm sarışın yankeeye dalacağım, o hayin yankee çıkar ümidiyle.

not: bahriyeli yankeelere bulaşmam ama onu söyleyeyim. onlar hep 2 metre boyunda ve kalabalık geziyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...