Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

you rage, you lose

stimpak

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

"hey [b][b]ıııııııı[/b][/b] ben [b][b][b]ıııııııı[/b][/b][/b] öyle [b][b]ııııııııııı[/b][/b] gerizekalıyım ki [b][b][b]ııııııııııı[/b][/b][/b] şimdi [b][b][b][b]ıııııı[/b][/b][/b][/b] size tanıtımını yapacağım [b][b][b]ıııııı[/b][/b][/b] salak ile dahi [b][b][b]ıııııııııııı[/b][/b][/b] birlikteydim"

fixed.
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

Videolar kemal ekşioğlu isimli kişi tarafından paylaşılıyor. Video sağ alt köşesinde de adı geçiyor. Hali ile bu elemanın youtube video izlenme sayısını artırmaya yönelik viral. Video'da bir şeyin reklamı yapılmasına gerek yok pek.

abi kemal ekşioğlu çok başarısız bir adam cidden, düşük seviye türk facebook kullanıcıları sayesinde kendisini bir bok sanan bir re-uploader denildiği gibi,

bunları alkışlarlayaşıyorum'da görmüştüm ben ama kaldırmışlar siteden, viral olmama durumunda karşılaşabilecekleri olası yaptırımlardan korktular galiba adsf

sonra arattım bir tek bu adamda bulabildim bunu,

fırsatçılık işte yaptığı, ben ararken başka hiçbir kaynaktan bulamıyordum.

Bu adamın virale ihtiyacı yok aslında çünkü kimse birinci elden bu adamın sitesine gitmiyor, facebook'ta çok tutuluyor ama

adı da kemal ekşioğlu değildi zaten fake miydi neydi galiba dsf
Sosyal ağlarda paylaş

jaffa said:

dasaaa said:

"hey [b][b]ıııııııı[/b][/b] ben [b][b][b]ıııııııı[/b][/b][/b] öyle [b][b]ııııııııııı[/b][/b] gerizekalıyım ki [b][b][b]ııııııııııı[/b][/b][/b] şimdi [b][b][b][b]ıııııı[/b][/b][/b][/b] size tanıtımını yapacağım [b][b][b]ıııııı[/b][/b][/b] salak ile dahi [b][b][b]ıııııııııııı[/b][/b][/b] birlikteydim"

fixed.

asdadasdasafsdfsadf

abi cidden ben milletin benim eski sevgilim çok gerzekti söylemlerini pek çözemiyorum lan. "kötü olanı neden seçiyorsun ki sen de mal herif?" denilmemesi garip.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...