Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kim jong gg

Supradyn

Öne çıkan mesajlar

forum kurallarına aykırı ama zaten ona baksan 22 kere falan banlanması lazımdı mesajlarındaki siz forum üyelerine ettiği hakaretleri c/p yapsan 3 sayfa ediyor, ama banlanırsa lolol diyecek kimse kalmıyor, forumun komikliği %20 azalır lol

:
4. Mesajlarda kullanılan üsluba dikkat edilmeli ve küfürlü kelimeler ile mesaj atmaktan kaçınılmalıdır. Kısaltarak, kelime değiştirerek veya net bir şekilde yazılan küfürlü mesajlara aynı yaptırım uygulanacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya komiklik azalacak diye inciye mi dönsün forum, misal ben futbolda küfür bile değil biriyle tartıştım diye hava değişimi aldım.
Ama adam tüm foruma saydırıyor, bişi olmuyor, diğeri tarrak resmi koyuyor yine bişi olmuyor, üstüne bi de gelip bazı üyeler ayrıcalıklı olmalı zaten diye saçma şekilde yaptığını savunuyor dalga geçer gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı üyeler ayrıcalıklı evet, penis çizmekten bişey olmaz ama çizen sırf ahmet diye banlanabilir onun ayrıcalığı tersine işliyor, bide çetintaş pek ciddiye alınacak bi adam değil. Samin de keza salladığını sanmıyorum.

Ha public harici bi ortamda (MESELA SWTORA GELSE BİZİM GÜLTE) kesinlikle o şekilde hitab ederim same çok güldüm ahahaha. Komikti şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin bi kıllık yapmışsındır.

Adalet terazim şaşmaz.

"Sexdice <3<3<3" said:

Bazı üyeler ayrıcalıklı evet, penis çizmekten bişey olmaz ama çizen sırf ahmet diye banlanabilir onun ayrıcalığı tersine işliyor

Ya ever, buna bir çözüm getirelim.

Bella'ya şişko diyebilmek istiyorum. Çok mu şey istiyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...