Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kim jong gg

Supradyn

Öne çıkan mesajlar

cetintas said:

Edepsizlik yapana edepsizlik yapılabileceğini bilen kuşaktanım.

okuya okuya geliyordum konuya mesaj atmaya da niyetim yoktu ama şunu görünce dayanamadım.

senin bulunduğun kuşağın yetişmesine şahit olan bir kuşaktanım. yok öyle söylediğin gibi bir olay. cem yılmaz'ın deyimiyle "lütfen kıçımızdan kuşak uydurmayalım."
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Lan günler oldu hala daha şurada şebeklik yapmaya devam edenleriniz var.

Umarım yarın bir gün anlı şanlı cemaat lideri öldüğünde (ölecek herhalde bir gün o da) salya sümük ortada gezenlerle ya da kıymeti kendinden menkul bir takım siyasetçiler öldüğünde ağıt yakanlarla da aynı şekilde dalga geçebilirsiniz ya da dalga geçenlere aynı hoşgörü ile yaklaşabilirsiniz.

Cemmat liderine bile gönülden ağlayacak adam kim için ağlayacaklardan daha çok dfdgsdfsa

En azından birinin seveni var, senin sevmediğin bi kesim olsa da. Millet değer veriyor herife, yalan mı? Kişisel tercihleri.

Senin pek sevgili diktatörün için koca korede içten göz yaşı dökene rastlamadım ben kamera kayıtlarında. Ha yaptıkları şebekliği ağlamak olarak görüyor ve inanıyorsan gogogo.
Sosyal ağlarda paylaş

Israrla yazdıklarımla ilgisi olmayan cevaplar alıyorum.
Oğlum benim neden sevgili diktatörüm olsun, yazdım daha önce herifi sevmediğimi ama sizin yaptığınız terbiyesizliği yapmıyorum, insanların üzüntüleri ile dalga geçmiyorum, bunlara psikolojik açıklama yapacağım diye çabalamıyorum.

Evet, edepsizlere karşı edepsizlik yapılabileceğini bilen kuşaktanım. Aynı kuşaktan olduğumuzu sanmıyorum, yaşın belki benim kuşağa uyabilir ama edep-terbiye durumunun uymadığı ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

ya çetintaş yapacaksan türk milliyetçiliği yap,abi sen global milliyetçilik diye birşeyi icat etmeye uğraşıyorsun ya,zerre kadar kılım kıpırdamadı o herif öldü diye,biliyorumki o tarz ülkelerde ağam gider paşam gider,artık çetintaş bak abi diyorumki bende 31 yaşındayım benden büyüksündür %70 ihtimal,abicim bak rica ediyorum bırakın bu zihniyeti artık,saddam gitti,kaddafi gitti,k.k lideri gitti,yarın esadda gidecek eminim,dünyanın global satrancına ayak uyduramayan ülkeler bir bir gidiyor,sen buna emperyalizm dersin,ben global satranç tahtası derim,abi yemin ediyorum solak milliyetçiliğin dibine vuruyorsun ya kusura bakmada :D
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Cemmat liderine bile gönülden ağlayacak adam kim için ağlayacaklardan daha çok dfdgsdfsa

En azından birinin seveni var, senin sevmediğin bi kesim olsa da. Millet değer veriyor herife, yalan mı? Kişisel tercihleri.

Senin pek sevgili diktatörün için koca korede içten göz yaşı dökene rastlamadım ben kamera kayıtlarında. Ha yaptıkları şebekliği ağlamak olarak görüyor ve inanıyorsan gogogo.

Evladım, sayım mı yaptın? Kim Jong'un da salya sümük ağlayarak ibadet ettiren kişi kadar seveni olmayacak mı? Neden olmasın?

Sufi said:

terbiye sorunu olan insan başkalarının terbiyesiyle uğraşır durur. bırak artık milletin terbiyesiyle uğraşıp platformun arkadaşlık ortamını baltalamayı. git kendi terbiyenle ilgilen.

B)-
Platformun arkadaşlık ortamı mı?!?!?!
Kastettiğin sen ve malum 20-25 kişinin her ortamda sizin gibi düşünmeyen insanlara karşı saldırmasındaki ortaklık ise yerim öyle arkadaşlığı, olmaz olsun öyle arkadaşlık.

Adam olmak güzel, her zaman, her yerde, her ortamda.

Terbiye de her yerde gerekli...Evde, okulda, kırda, forumda.

saplashman...Yok canım kardeşim, mevzunun solculukla falan ilgisi yok; şu malum zaaaaa densizliğini en azından insanların ölümleri sonrası bu kadar uzatmamak lazım. Benim düşüncem bu tabi, uyar-uymaz ayrı mevzu. Bak en azından kendi düşüncemi söyleme medeni cesaretine sahibim. Tartıştığım adamlar gibi birbirlerine yalakalık yapan kişilerle işim olmaz. Doğru doğrudur, yanlış yanlış. Ölen bir insanın arkasından bu kadar dalga geçilmesinin de doğru olduğuna kimse beni inandıramaz. Yoksa bana ne esattan, saddamdan, kimden?

Ben gider.
Taksim güzeldir şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Aynı kuşaktan olduğumuzu sanmıyorum, yaşın belki benim kuşağa uyabilir ama edep-terbiye durumunun uymadığı ortada.

cetintas said:

Lan günler oldu hala daha şurada şebeklik yapmaya devam edenleriniz var.

cetintas said:

samcık.

cetintas said:

Yavşaklık ve yalakalıkta son nokta...

cetintas said:

Ezik seni

http://images.dpchallenge.com/images_challenge/0-999/780/800/Copyrighted_Image_Reuse_Prohibited_619367.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...