Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

http://www.biletix.com/static/images/live/venue/seatingplan/1S_sinanerdem_bjk_fb.gif

406'dan, diğer hiçbir yere 2 kişi yan yana yer yoktu. Zaten 15TL'lik tek blok kalmıştı, gerisi hep buralardı. Gittim 2x2=4 bilet aldım gerçi orada yer bulunca da :D

Söz verme arkadaşına da abi, ben bir arkadaşa haber ettim gelebilirse söyleyecek yarın bana o zaman veremem.
Sosyal ağlarda paylaş

keşke ilk dediğinde bende alsaydım, biletix'e girmiştim bile ama alt tab yapıp diablo'ya dalınca geri döndüğümde bilet kalmadı demişti sfsdf arkadaş gelmiyor da ufak kuzenim gelmek istedi onu götüreceğim abi bilet yok bu arada zaten :D

bu arada ya ben 2+2 olarak almıştım biletleri, farklı yerlere kesmiş. Koltuk numaraları ciddiye alınıyor mu Sinan Erdem'de yoksa geç otur bloğunda istediğin yere mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

ÇOK İYİ YENDİK LAN !

Hakemler maç boyunca takdir haklarını hep GS'den yana kullandılar. Çıldırdık resmen tribünde, verilen teknik faulü de vermeseler cidden isyan çıkardı. Kime verdiler tam göremedim ama Oktay Mahmudi çıldırdı bir ara kesin o dur, oysa sonuna kadar haklılar ...

Ayrıca birşey diyesim geliyor. Hacılar siz hiç mi serbest atış çalışmıyorsunuz lan? Bu kadar kötü yüzdeyle serbest atış mı atılır lan?

Devre arasında tribünden seçip atış yarışması yaptırdıkları adamlar bile resmen Beşiktaş'tan daha isabetli attılar topları ... O serbest atışlarda olsa ...

Maç sonlarını harika oynuyor bu takım, zaten 3. periyot biterken belliydi döneceğimiz ama bu kadar net olmasını beklemiyordum. Yenilsek bile farka gitmezdi maç, yine ilk maç gibi olurdu diyordum. Teknik fauller sonrası GS'li oyuncular resmen bir tribünlere bakıyorlardı bir birbirlerine, orada maç zaten bitmişti. Son 1 dakika da adamlar maç için hırs yapmadılar bile, resmen bıraktılar ...

Harikaydı ya cidden, güzel maçtı. Keşke daha önlerden izleseydim ama işte olmadı, yetişemedik biletlere :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...