Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi 2011-2012

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Bu Nihad Djedovic'in için garip bir iddia atıldı ortaya, daha doğrusu ortaya çıkarıldı deniyor da ne kadar doğru bilemem.

Bu eleman Barça'dan Roma'ya kiralıkmış. Roma'da GS'ye kiralamış. Nasıl oluyor bu işlem tam bilmiyorum ama ilk defa duydum ben asdfas

bunun dahil olduğu bir şirket varmı. BEOBasket mi ne ki Oktay Mahmudi'de bu şirkete bağlı bir hocaymış. O yüzden bu şirket içindeki transferlerde takımlar birbirlerine belirli konularda destek olabiliyor, ya da önceliklerini buranın oyuncularına verebiliyorlarmış vs. şirket aracılığıyla gelmiş yani GS'ye,

gelecek yıllar için olağanüstü bonservis bedelleri vs. konuşuluyormuş. Yani GS'de potansiyeline ulaşsa bile önce Roma'ya, sonra Barca'ya fayda sağlayacak bu işlem deniyor.

Birde nevi GS'de kendini gösterirse Avrupa basketbolu yeni bir yeteneğe sahip olacak ki bekleniyormuş da bunun gerçekleşmesi vs.

Çok mantıksız geldi ama şu olay asdfs bilmiyorum bekleyip görmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
efsane döndük 5 dakikada ve 43 yıl sonra lider bitirdik normal sezonu.

eşleşmeler (ev sahibi avatanjı olan takım sol tarafa yazılı)

Galatasaray MP - Tofaş
Beşiktaş Milangaz - Fenerbahçe Ülker
Banvit - Aliağa Petkim
Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka

@DarKRideR

Seçilse de 2 yıl daha Gs'de devam edecek oynamaya.
Sosyal ağlarda paylaş

BJK çok sağlam takım ama garip bir istikrarsızlık var. Hani böyle iyi oynayıpta kazanamadıkları çok maç oldu. Garip bir takımız, Adam Morrison kalaydı iyiydi sağlam rotasyondu ama kenarda oturmayı istemedi :(

Kadro açısından iyiyiz, Fener'i her şekilde eleriz de sonrası bayağı sıkıntılı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...