Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Mirror (2011) - Netflix

xunn

Öne çıkan mesajlar

Yok baştan sona baya kötüydü, izledikten sonra o anki hayal kırıklıgım belli zaten postumda.

Konusu kötü, mesaj kaygısının aşırı göze parmak şeklinde verilmesi kötü.

Onu geçtim mesajın kendisi çok zayıf. Normal gayet iyi çeken herif bölümü iyi çekmemiş bile. Bi ilk bölümü düşün, olayların gerçekliğini hiç sorgulamıyordun. Evet bunlar oluyor şu an diyosun çünkü düzgün cinematography.

Şu bölümde baştan sona şaka havası, neredeyse tiyatro havası var mesela. Rol yapmayı da becerememişler. Üzgünüm abi bu sefer olmadı. Öncekiler gibi yapmaya devam etsin izleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Yok baştan sona baya kötüydü, izledikten sonra o anki hayal kırıklıgım belli zaten postumda.

Konusu kötü, mesaj kaygısının aşırı göze parmak şeklinde verilmesi kötü.

Onu geçtim mesajın kendisi çok zayıf. Normal gayet iyi çeken herif bölümü iyi çekmemiş bile. Bi ilk bölümü düşün, olayların gerçekliğini hiç sorgulamıyordun. Evet bunlar oluyor şu an diyosun çünkü düzgün cinematography.

Şu bölümde baştan sona şaka havası, neredeyse tiyatro havası var mesela. Rol yapmayı da becerememişler. Üzgünüm abi bu sefer olmadı. Öncekiler gibi yapmaya devam etsin izleriz.

Aynen benim dizi hakkındaki düşüncelerimi yazmışsınız. Alışıla gelinmiş şeylerin özeti olmuş çok sıradan ve mesaj verme kaygısı fazla abartılmış. Bu tarz mesaj verme kaygısı olan dizilerden hiçbir farkı yok ve konunun işlenişini de çok saçma buldum ben.. Özellikle ilk bölümün;senaryosunu bir çocuğa falan yazdırmış olmalılar.
Sosyal ağlarda paylaş

With its thought-provoking script, discreet direction, striking photography, affecting performances, and distinctive though unobtrusive score, The Entire History of You is perhaps the best of the three Black Mirror films, and certainly, whatever the case, an excellent piece of decidedly plausible science-fiction.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...