Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Putin yine like a boss

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Putinin yaptıgı bazı işler ortada ben anlamıyorum rus halkı nasıl istemiyor putini.

En azından yurt dışında like a boss olarak bilinen şu putin esprileri bizde kimin için yapılsa veririm oyumu bu kadar basit bir olay oy vermek.

Adamın zaten %140 alması gerekıyor bence bırak hile hurda karıştırmayı.[/quote

LOL ben de sana bunu derim o zaman. Şimdi gazze ve lübnan'a bakarak Erdogan'ı düşün. Şimdi gerçekliğe geri don.

Feck... I'm not ok with this...
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
avrupada anlatılan güzel bir fıkra vardır

berlin duvarı yıkılır,soğuk savaş biter,savaş boyunca birbirleri ile yarışan fizikçiler bir araya gelir,ulan o kadar birbirimizi geçmeye calıstık yıllarca 2 muhabbet edemedik diye birbirlerine olan sempatilerini anlatırlar,rus fizikçi çıkar bizim kafamıza silah dayamış bir diktatör varken yıllarca bilim yapmaya çalıştık der,arkasından amerikalı bizim kafamıza da silah dayanmıştı yalnız aramızdaki tek fark bizim silahı görmüyor oldugumuzdu der.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalniz lutfen, bizim ki putinden de otokratik. Hakkini yemeyelim simdi.

Adam disislerinde onda bunda kotu diyoruz, ama putinden daha iyiyse o konuda onuda soylemek gerek.

Dunya'da en cok gazeteci icerde tutan biziz dogru hatirliyosam (yanlissam biri duzeltsin)

Cinden de rusya dan da fazlayiz. Cinin 3 kati gazeteci iceride, nufusu adamlarin 20 kati.

1500 DTP li iceride. Demokrasi dedi adam parti kapatmadi, simdi sorsak DTP lilere eski "demokratik" olmayan sistem daha iyi derler muhtemelen. En azindan ikinci parti kuruyoduk, simdi butun parti iceride, 1500 uyesi partinin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...