Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord of The Rings 3 : Return of The King

Hollow-Man

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaslar,
Herkes gibi bende büyük bir heyecan ve merakla yüzüklerin efendisi serisinin son filmi olan kralın dönüşü'nü bekliyorum.Filmle ilgili yorumlarınızı istiyorum.Ayrıca filmle ilgili poster,fotograf vs..bulduysanız lütfen buldugunuz adresi yazarmısınız? Film hakkında bilgisi olan warmı?[hline]Yepyeni süper bi site...

members.lycos.co.uk/csnfrp/forum

Sap geldim sap gidicem...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar lütfen yapmayın.
En ufak bi ipucu olurda büyüyü bozar diye walla okumicam bu threadi bundan sonra
hadi kitabı biliyoruzda
çıkar biri ciddi bişey duymuştur kitapta olmayan filmde olan onu söyler bütün zewkimizin içine eder bırakın bütün bunları filmi serettikten sonra tartışalım hepberaber.[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

dusunsenıze fılm ole oluyomus

(SPOILER)(ne olur ne olmaz)son anda nazgul yetısıyomus frodoya[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 25 October 2003 22:41 tarihinde demiş ki:
ben gri limanlar'dan mavi yolculuğa çıkıyorum filmin sonunda

aslinda cikamiosun :P

Yuzuk yokedildikten sonraki kisimlar (Shire'a donus, Shire'in kurtulmasi gri limanlardan yolculuk falan) kesilmis filmde[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman saçmalamışlar, o hesaba göre ilk filmde rivendell'de, ikincisinde de helm's deep yolunda kesmeleri gerekirdi..

öyle olursa çok kötü olur doğrusu, kitabın yarısı filan yüzükten sonra geçiyor neredeyse..

kafam girsin sana liv tyler ve hollywood senaryo maantığıııııııııı.........[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 25 October 2003 23:22 tarihinde demiş ki:

kafam girsin sana liv tyler

Benimde benimde![hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

Fragmanı seyredin heyecanınız artsın.

Bu filmde baya sawaş flm war ben güzel olucağını düşünüyorum kim ne derse desin hayatım boyunca izlediğim en iyi filmlerdi lotr serisi 1 ve 2 şimdilik..

Ayrıca hobbit de çekilmiş diye duydum warmı aslı astarı duyan fln?[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

su film i kitaptan bagımsız degerlendirmeniz lazım ki bence film in atmosferi hic fena degil
shire bolumleri gereksiz film için kitapta bence tolkien bitirmeye kıyamamıs kitabı uzatmış o kısımları
bi arkadaş hobbit tin trailer ını gordugunu soylemisti kazaa da ama ben yazıştır demiştim dogru mu acaba
Sosyal ağlarda paylaş

hehe oke liv tyler'ın girmesi saçma maçma ama boşwerin ama liv tyler yerine başkasını da oynatabilirlerdi dimi ?
yani liv tyler a bişi demiyelim taş gibi maşallah zaten.ayrıca tam bi elf bacı olmuş :D fantazi de süslüye biliyo. :)
bide hem belkide 3. filme bi orca ona tecavüz de ettirebilirler dimi hı hehe :)[hline]Put your arms around my neck
just like a pathetic lace of death
displays like a tarot deck
I am the card of the hanged man
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...