Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acılmamıs kutulu Logitech g15 klavye satılık

Untouchapple

Öne çıkan mesajlar

Elimde bulunan hic acılmamıs logitech g15 klavyemi satısa sunuyorum ürünü faturasıyla birlikte göndericem istanbul icinde elden teslim yapabilirim eger istanbulda degilseniz kargo masrafını sizin karsılamanız sartıyla hesabıma para yatınca gönderebilirim ürün linkteki resimdeki gibidir http://www.itusozluk.com/image/logitech-g15_259257.jpg
Fiyat pazarlıksız 150 liradır. İyi günlerde kullanmanız dilegiyle ...
Sosyal ağlarda paylaş

Untouchapple said:

Elimde bulunan hic acılmamıs logitech g15 klavyemi satısa sunuyorum ürünü faturasıyla birlikte göndericem istanbul icinde elden teslim yapabilirim eger istanbulda degilseniz kargo masrafını sizin karsılamanız sartıyla hesabıma para yatınca gönderebilirim ürün linkteki resimdeki gibidir http://www.itusozluk.com/image/logitech-g15_259257.jpg
Fiyat pazarlıksız 150 liradır. İyi günlerde kullanmanız dilegiyle ...

Hayatında hiçmi ticaret yapmadın abi mağazada 151 TL'lik ürünü 150 TL'ye satmak istiyorsun birde kargo masrafını alıcı ödemeli şartını koymuşsun.

Geçen günde arda nickli bir üye flash disk ile mouse satıyor ayrı ayrı olmazmı dedim, satamam hepsi tek faturada faturalanmış dedi. Şaşırıyorum cidden üyelere hani faturanın fotokopisini çekmek bile aklına gelemeyen bir çeşit "güruh" var forumda maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

İki farklı yerde 1 ürün var:

Birincisinin garanti süresi 1 ay sonra bitecek ve kargo ücretinide sen karşılayacaksın.

Diğerinin garanti süresi yeni başlayacak ve kargo kısmınıda karşı taraf karşılayacak.

Hangisini tercih edersin? Bunu cevaplarken bir zahmet altar egonu kenara bırak öyle cevapla lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

amacım ne cakallık yapmak ya da sans denemek sanal marketimden fiyatı 166 tl gördüm bu nedenle 150 den koydum asıl klasik türk cakallıgı sizde anca yazıyı kirletirsiniz böyle garantisi yeni baslamıstır fiyat 150tldir turnuvadan kazanılmıstır kutusu ACILMAMISTIR 0 DIR 2. EL DEGILDIR bu kadar acık ve net
mantıklı acıklamasından dolayı red'e tesekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yine de sıfır fiyatına satmak saçma. KDV'yi devlete geri ödemiyor sonuçta elden satan adam. Mağaza o fiyatın %18'ini KDV olarak devlete veriyor.

Bu yüzden 0 bile olsa ikinci elden ürün satan insanların en az %18 fiyat indirimi yapması gerektiğini düşünüyorum.

Ha isterse 300 liraya satıyorum desin, kimse almaz olur biter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...