Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acılmamıs kutulu Logitech g15 klavye satılık

Untouchapple

Öne çıkan mesajlar

Kyaltie said:

şu paticik bir türlü değişmedi yıllardır.. birilerine çomak sokmalar atıfta bulunmalar felan ne zaman değişecek burdaki insanlar merak ediyorum artık.. adam bir ilan açmış ve fiyat belirlemiş alırsın yada almazsın.. topic başlığı altında geyik yaparak eline ne geçiyor sözüm ona insanların merak etmişimdir daima.. biri wow kafası der diğeri teknosa uygun yerlerden biridir der.. ne kadar tuhafsınız bu yaptıklarınızı knight online daki çocuklar bile artık yapmıyor.. (sözüm ona insanlara hitaben )

burası bir forum, ve oldukça özgür bir forum.
dileyen satış yapmak için konu açabiliyorsa dileyen de altına istediğini yazar. net. aşın artık "ödöm könüsünü öçmöş föyöt vörmöş, östöyen ölör, üstömöyön söktörsün gütsün" kafasını, lütfen.

ayrıca seviyoruz trollemeyi lan size ne?
beğenmeyen gitsin başka forumda tanıtsın satmak istediği ürünü.
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:

Kyaltie said:

şu paticik bir türlü değişmedi yıllardır.. birilerine çomak sokmalar atıfta bulunmalar felan ne zaman değişecek burdaki insanlar merak ediyorum artık.. adam bir ilan açmış ve fiyat belirlemiş alırsın yada almazsın.. topic başlığı altında geyik yaparak eline ne geçiyor sözüm ona insanların merak etmişimdir daima.. biri wow kafası der diğeri teknosa uygun yerlerden biridir der.. ne kadar tuhafsınız bu yaptıklarınızı knight online daki çocuklar bile artık yapmıyor.. (sözüm ona insanlara hitaben )

dileyen satış yapmak için konu açabiliyorsa dileyen de altına istediğini yazar. net. aşın artık "ödöm könüsünü öçmöş föyöt vörmöş, östöyen ölör, üstömöyön söktörsün gütsün" kafasını, lütfen.

Ben senin arkadaşın değilim laubaliliğe gerek yok.. Konuşmalarından seviyeni yeterince belli ediyorsun zaten.. Burası forum onu biliyoruz zaten yıllardır bu forumda olduğumdan dolayı.. burası pazar alanı olduğuna göre isteyen istediğini, istediği fiyatta satmakta özgürdür.. "yuh mk, mohahaha fiyata bak" tarzı ifadeler kullanırsanız şayet ; bu sizin ne kadar saygısız olduğunuzu gösterir.. çok bilmişlik taslamaya çalışmışsın aklınca.. egonu tavan yapma gayretine hayran kaldım açıkçası.. gereken insanlar gerekeni aşmışta bence sen önce seviyeni aşmaya bak.. birde her gördüğünle laubali şekilde davranma ki kimliğin hemen deşifre olmasın..
Sosyal ağlarda paylaş

isteyen istediğini istediği fiyattan satmaya kalkar ona laf eden yok

gidip turnuvadan kazandığı ( muhtemelen böyle ) kendine bedava gelmiş şeyi sıfır fiyatına ikinci el forumlarında satmaya çalışan uyanıkları trolleriz nesi var bunun

beğenmiyorsanız başka foruma
Sosyal ağlarda paylaş

Kyaltie said:

Holy said:

biz burda adam kazıklayanları sevmeyiz.

Adam kazıklamakla arasındaki bağlantıyı kuramadım.. sen fiyat araştırmadan bir ürün satın alıyorsan zaten tabir-i caizse kazıklanmaya mahkumsundur..
işte kazıklanmaya mahkum olmasınlar diye forumdan tanıdığımız insanları uyarıyoruz. Bu seni neden rahatsız ediyor?

Ben gayet de "şurada daha ucuz" diyebilirim burda. Dememi istemiyorsa gider GG veya sahibinden'den satar, kimse de yorum yapamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Kyaltie said:

Holy said:

biz burda adam kazıklayanları sevmeyiz.

Adam kazıklamakla arasındaki bağlantıyı kuramadım.. sen fiyat araştırmadan bir ürün satın alıyorsan zaten tabir-i caizse kazıklanmaya mahkumsundur..
işte kazıklanmaya mahkum olmasınlar diye forumdan tanıdığımız insanları uyarıyoruz. Bu seni neden rahatsız ediyor?

Ben gayet de "şurada daha ucuz" diyebilirim burda. Dememi istemiyorsa gider GG veya sahibinden'den satar, kimse de yorum yapamaz.

Uygun bir dille söylemek var birde yukarda bahsettiğim gibi söylemekle arasında dağlar kadar fark var.. bilmem anlatabildim mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Kyaltie said:

ucunbiri said:

Kyaltie said:

Ben senin arkadaşın değilim laubaliliğe gerek yok.. Konuşmalarından seviyeni yeterince belli ediyorsun zaten.. Burası forum onu biliyoruz zaten yıllardır bu forumda olduğumdan dolayı.. burası pazar alanı olduğuna göre isteyen istediğini, istediği fiyatta satmakta özgürdür.. "yuh mk, mohahaha fiyata bak" tarzı ifadeler kullanırsanız şayet ; bu sizin ne kadar saygısız olduğunuzu gösterir.. çok bilmişlik taslamaya çalışmışsın aklınca.. egonu tavan yapma gayretine hayran kaldım açıkçası.. gereken insanlar gerekeni aşmışta bence sen önce seviyeni aşmaya bak.. birde her gördüğünle laubali şekilde davranma ki kimliğin hemen deşifre olmasın..

öncelikle dön bir bak bakalım threadde sana attığımdan başka mesajım var mı. sonra züppe konuşmaları bir kenara bırak; "lan"dan karakter tahlili yapıp seviyemi eleştirmişsin hahaha.
3 harften saygısız, seviyesiz, laubali ve bilmişlik taslayan biri olduğum sonucuna varmışsın, hll team.

ha unutmadan, sana laf anlatmak için arkadaşın olma ihtiyacı hissetmiyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

şu mesajları yazdığınız klavyeleri toplasanız adamaın beğenmeyip sattığı klavye parası çıkaramassınız
zenginin klavyesi post kastırır

6 senedir falan g15 kullanıyorum, muhtemelen post sahibi daha kısa donla dolaşıyordu

1 tane eskittim 2ci garantiden geldi
2 tane razer fare var
dh da alış satış toplam desen 4k-5k falan para çevirmişimdir

ama nerde olsa elindeki malı sanki dükkandan satarmış gibi sıfır fiyatına satana aynı muameleyi yaparım,, burda yapan herkes de sonuna kadar haklıdır bence
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle bişi var

ikinci el alırsın bozulur vs garantide problem yaşanma ihtimali olabilir

+ turnuvadan kazanmışsın - bu promosyon verdik garantisi yok denebilir

binbir türlü şey çıkar ikinci elde ( azcık tecrübelerimden dolayı konuşuyorum yakın zamana kadar baya hızlı donanım değiştiren biriydim )

10-20 lira fazla verip karşında kapı gibi firma bulursun
ki gene tecrübedir g15 im bozuldu 3 sene garantisi bitmek üzereyken sıfırını gönderdiler bana hala kullanıyorum

yani albenisi olmadıktan sonra 10-20 lira farka öle extrem bi ürün alınmaz

abuk subuk 10 $ lık malzemeden bahsetmiyoruz burda , bir sorun çıktıpı zaman insan karşısında bir muhattap bekler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...