Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

weekend beta izlenimleri

Snake

Öne çıkan mesajlar

Kaijad said:

oyunu preorder ettim.

test haftasonunda trooper oynadım. asıl karakter olarak imp agent yada bh açmayı düşünüyorum.lvl 25 e kadar kastım.3 companion aldım yanıma ve tadı damağımda kaldı. fırsat olsa devam edicem havoc squadın hikayesine. diğer class story leri trooper ın yarısı kadarsa, olayın mmorpg kısmını geçip, tüm classlarla lvl 50 lemeye calısıcam.

tek şikayetim, kotorda companionlarımızı etkileyebiliorduk. infulence imiz yeterli ise dark side a yada light side a çekebiliyorduk. ama burda sırf companionun gözüne girmek için light side point almamız gerekiyor. full badass trooper takılırken hiçbi companion a yaranamıyosun.yaranırsan da herşeye atarlanan adam melek gibi laflar ediyor, rp nin içine ediyor. bari evil companionlar da eklenseymiş(kotor 2 deki mira/wookie muabbeti gibi).

bide 50 ledikden sonra story content nasıl olacak ? endgame umarım WoW a dönmez. Class story lerin gelen patchlerle falan devam etme ihtimali var mı ?expansion beklemeyiz umarım

kafana göre cevap verebilirsin bi vendor koymuslar ordan yalakalık yapacak eşyalar alıp comp. veriyorsun + puan kazanıyorsun para babası isen lvl 1 de bile max yapabilirsin repini
Sosyal ağlarda paylaş

ben şeyi merak ettim betadan sonra, mesela coruscantta o devasa binaların girişindeki bayrak/banner tarzı şeyler var ya onların hiç kıpırdamadığını farkettim, geçtim altına baktım gerçekten kolalanmış dantel gibi duruyolar

acaba bu tür grafik detayları beta için kapatılmış mı "as intended" ? hani AA da kapalıydı ya o şekilde mi diyorum acaba?

onun dışında grafiklerden ya da animasyon sisteminden yana abes bir durum görmedim, tabi kendi bineğimizi alıp uçuş serbestliğini de görmek lazım onu tecrübe etme imkanım olmadı...
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

bi grafik sorusu da benden. giysiler falan hep bulanık gibiydi, low res mi, texture mu denir ne denirse artık, tüm ayarlar maxta idi, düzelme umudu var mıdır? aoc gibi beklemek hata mı?

evet.özellikle şehirdeki guardların helmet ve jetpackleri.ultrada oynamama rağmen çok rahatsız ediciydi.
Sosyal ağlarda paylaş

bahsettigim şeyin adı galiba texture. skyrimde de bu sıkıntı vardı. resimde buldum bi tane

arka plandaki kayalıklar vs güzel gözüküyor, zaten uzağa bakınca oyun cok güzel
(

ornek

)
ama adamın üzerindeki giysi? detay yok, bulanık. en azından bana öyle gelmişti
Sosyal ağlarda paylaş

Raze said:

oyun aslında 27gb, herkes rahat indirsin diye sadece low res texture'lu 20gb halini betada sürmüşler diye okudum forumun biyerinde. /fingers crossed

keşke böyle olsa ya çünkü stil olarak muhteşem olsada oyun bazı yerler özellikle hutta fln berbattı ya böyle etraf blok blok yüzeylerde yumuşatmada çok zayıf bir an wow aklıma gelmedi değil grafik olarak ama bunun yanında karanlıkta parlayan armor eklentileri vs çok hoştu.
Texturelarda gerçekten yetersiz mutlaka ultra seçeneği olmalı şu dönemde çıkan bir oyun için şart.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar 27 gb dosyası olanlar daha önceki betalarda oynayan arkadaşalrın clientı..hatta 30 küsür olanlar closed beta testerlarınki..

bununla ilgili bilgilendirme yapıldı.forumlarda yazılar var.bu ölü gb ları nasıl kazanabileceğinizle alakalı..

high-res yada low-res bi client yok..sadece aktfileştirilmemiş opsiyonlar var o kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...