Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Başlyanlar için Classlar (Kısa Bilgi)

ismetto

Öne çıkan mesajlar

Gızanlar bi bakınıyım dedim de ismet benden bahsetmiş sanırsamki :D bu mara hakkında konuşan arkadaş bi ara azgal a getirebilirse bi duel atalım. arkadaşım benim 100 wl 100 kotbz um 9x de bw var ismete sonuna kadar katılıyorum wl den tank kesemiyo diye soğudum bunun üstüne kotbz açtım bide zerg yemediği sürece ölmüyo zevki kalmıyo anlaşılcağa gibi imba gelelim konuya. öle bi efsane yok regen cart curt muhabbeti mara da hikaye kardeşim emin ol 100 kotbz 100 mara duel attım hatta dessy e göre efsane bi mara ama kardeşlik yok öle bi dünya sen heal speck anti tank hesabı yap e bende yapim ona göre o zaman neyse bana gelmez bildiğim yol en iyisidir de herneyse kotbzu shaman,SH yani rangeler zorlar sadece kotbz karşısında rangeler hariç gerisi fıs kardeşim herneyse kotbzlada bitti işim şimdi BW kasıyorum tavsiye ederim WL nin auto attacklardan sora en yüksek gördüğüm single target damageları BW de görüyorum bu arada KOTBZ,WL,BW herkese tavsiye ederim 3 ü de çok zevkli class lar saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Zildjians said:

Gızanlar bi bakınıyım dedim de ismet benden bahsetmiş sanırsamki :D bu mara hakkında konuşan arkadaş bi ara azgal a getirebilirse bi duel atalım.

arkadaşım benim 100 wl 100 kotbz um 9x de bw var ismete sonuna kadar katılıyorum wl den tank kesemiyo diye soğudum bunun üstüne kotbz açtım bide zerg yemediği sürece ölmüyo zevki kalmıyo anlaşılcağa gibi imba gelelim konuya.

öle bi efsane yok regen cart curt muhabbeti mara da hikaye kardeşim emin ol 100 kotbz 100 mara duel attım hatta dessy e göre efsane bi mara ama kardeşlik yok öle bi dünya sen heal speck anti tank hesabı yap e bende yapim ona göre o zaman neyse bana gelmez bildiğim yol en iyisidir de herneyse kotbzu shaman,SH yani rangeler zorlar sadece kotbz karşısında rangeler hariç gerisi fıs kardeşim

herneyse kotbzlada bitti işim şimdi BW kasıyorum tavsiye ederim WL nin auto attacklardan sora en yüksek gördüğüm single target damageları BW de görüyorum bu arada KOTBZ,WL,BW herkese tavsiye ederim 3 ü de çok zevkli class lar saygılar.

Şöyle arada enter'a basın da insanlar okusun abi bu ne sdf.

Bir de hepinizi keserim.
Sosyal ağlarda paylaş

Zildjians said:

Gızanlar bi bakınıyım dedim de ismet benden bahsetmiş sanırsamki :D bu mara hakkında konuşan arkadaş bi ara azgal a getirebilirse bi duel atalım. arkadaşım benim 100 wl 100 kotbz um 9x de bw var ismete sonuna kadar katılıyorum wl den tank kesemiyo diye soğudum bunun üstüne kotbz açtım bide zerg yemediği sürece ölmüyo zevki kalmıyo anlaşılcağa gibi imba gelelim konuya. öle bi efsane yok regen cart curt muhabbeti mara da hikaye kardeşim emin ol 100 kotbz 100 mara duel attım hatta dessy e göre efsane bi mara ama kardeşlik yok öle bi dünya sen heal speck anti tank hesabı yap e bende yapim ona göre o zaman neyse bana gelmez bildiğim yol en iyisidir de herneyse kotbzu shaman,SH yani rangeler zorlar sadece kotbz karşısında rangeler hariç gerisi fıs kardeşim herneyse kotbzlada bitti işim şimdi BW kasıyorum tavsiye ederim WL nin auto attacklardan sora en yüksek gördüğüm single target damageları BW de görüyorum bu arada KOTBZ,WL,BW herkese tavsiye ederim 3 ü de çok zevkli class lar saygılar.

Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Şu foruma gelip damdan düşer gibi yazı yazmaya başlayacaksanız önce birazcık Türkçe öğrenin be arkadaş, bu ne biçim bir yazı böyle ya ilkokul terk misin?

http://www.turkcebilgi.com/ansiklopedi/t%C3%BCrk%C3%A7e

Bu forum da bunu tartışabilirsin kardeşim, sanırım burası oyun hakkında bilgi, paylaşım ve tartışma yeri bir de insanları ilk okul terk diye yermeye hiç hakkın yok güzel kardeşim herkes aynı koşullarda yaşamıyor herkesin lehçesi farklıdır trabzon da dükkan satılık değil tükkan satılık diye cama yapıştırırlar istersen bunu orda söylemeyi dene neyse yazdığım sitede bunu tartışabilirsin burası bunun için uygun değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bir virgül istedik adam geldi bizim forumumuzu bize anlatıyor hale bak ahahahah.

Yahu senin forumun insanları aşağalama üzerine bi forummu arkadaşım? aç o zaman inci sözlük tarzı birşey aşağıla orda istediğini burda türkçenin 29 harfini kullanıyoruz q,x,w eklemeden madem bu kadar dikkat ediyorsun ilk yorumlardaki bu boktan 3 harfi kullananlara özentilere laf işit iki virgülle paragrafla olmuyo bu iş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...