Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Masaüstü Bilgisayar

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

yeni bir sistem topladım, önümüzdeki hafta almayı planlıyorum. haliyle bu kasayı satmaya çalışıyorum.

özellikler:

İşlemci: Intel Core 2 Quad @ 2.50 GHz (4 CPU)

Ekran Kartı: GeForce GTX 460

RAM: 4 GB DDR3

PSU: 600 Watt

DirectX Sürümü: DirectX 11

Anakart: Asus P5KC

2008'in ortalarına doğru toplamıştım bilgisayarı, bu sene haziran ayında ekran kartı, ram'ler (ddr 3 oldular, 4gb'a dokunmadım), power supply, kasa fanı, ses kartı (onboard realtek'i çıkartıp creative taktırdım) değiştirdim. bios update'i yapıldı. tüm bu işlemlere, yani yaz başında yaptığım işlemlerin tamamına 600 TL harcadım. işlemci ve anakart'a 2008'den beri dokunmadım yani. şu an için tek derdim bu masrafın çıkarılması. bu yüzden bilgisayarın fiyatı,

600 TL

pazarlık düşünmüyorum. anakart ve işlemci için bir kuruş almıyorum sonuçta.

şu ana kadar hiçbir oyunda sıkıntı çekmedim, son dönem iyi grafikli oyunlardan crysis 2, battlefield 3, deus ex, bioshock, assassin's creed vb. oyunları en yüksek ayarlarda oynayabildim (şaka, battlefield 3'ü high'da oynuyorum ultra olmuyor)

ilgilenirseniz ö.m atabilirsiniz, dediğim gibi pazarlık yapmayı pek düşünmüyorum.

fiyat troll'e açıktır, ritüel oldu artık pazar alanında bu senelerdir.

(kasanın resimlerini de atabilirim, iç - dış farketmez ehe)

iyi alışverişler diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

HDD yok ama listede ve Tayland'daki selden sonra HDD fiyatları uçtu, ayrıca PSU nasıl bişi onu da biraz detaylandırırsan.

500 GB HDD var, sabah yazmayı unuttuğumu farkettim, güncelleyemedim. valla psu'yu haziran ayında değiştirdim, 500 watt'lık vardı yeni ekran kartına yetmedi. 600 watt'lık, akasa marka bir psu taktırdım.
Sosyal ağlarda paylaş

beklediğimden çok daha fazla almak isteyen çıktı eheh.

alıcı olmak isteyen birkaç kişiye resimleri attım ama buraya da koyayım, koymadı demezsiniz;

resimler gene saçma sapan çıkmaz umarım.

edit: beklediğim gibi saçma sapan çıkmış. farklı kaydet yapıp bakabilirsiniz ama. nedanko, Y U NO FIX PATICIK ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...