Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MechWarrior Online

Norak

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

hmm herşeye encase takmak gerekiyor mu? bir de aldığın mechlere encase beraber geliyor mu? gelmiyorsa mech aldıktan sonra encase de alana kadar triallarla devam o zaman

her ammo patlanıyodur belki ya, hanı patlangaclar patlıyodurda missile falan, machine gun ammoda patlamayı virsin
Sosyal ağlarda paylaş

Piyadenin olmadigi bir oyunda machine gun almak cok gereksiz zaten. Mechlere karsi leblebi kadar etkileri var.

Her mermi tipi patlamiyor ama bazi silahlar patlayabiliyor. Mesela Gauss'un mermisi patlamiyor ama kendisi patliyor.

CASE zaten her meche takilabiliyor ve oldukca da ucuz. Cok fazla para biriktirmeden de satin alinabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

peki hangi silahlara case takmak lazım. roket atara gerekmiyodur tahminen de lazerlere plasmalara falan gerekiyor mu?

hunchback bu açıdan baya iyi bütün silahları omza doldurup caseliyorsun. kötü yanı ise omuz giderse sıçış. iyi oyuncular direk huncback gördümü omza abanıyor, bi kaç kere öyle silahsız kaldım
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Klanlar daha gelmedi ki. Oyun su anda 3049 yilinda ve gercek zaman hizinda ilerliyor. Klanlar Inner Sphere'e 3050 yilinda geldiler.

Klanlar gelince nasil dengeleyeceklerini merak ediyorum. Klan mechleri varken Inner Sphere mechleri secilmez. Belki klan takimlari ayri olur ve o takimlar oyuna daha az adamla cikarlar. Mesela 8 vs 6 seklinde olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Tasiyabiliyor muyuz bilmiyorum, ama oyun bende direk C'nin altinda degil, C:Games/ altinda kurulu.

Bu arada, oyun su anda Missilewarrior'a donmus durumda. LRM ve Streak SRM cok guclu. Laser, AC gibi silahlar ise cok zayif kaldi. Duzeltirler sanirim, ama su haliyle oynamak zevk vermiyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...