Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vatan Bilgisayar %25 Kampanyası

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Diğer bölümden banlı olduğum için yazamıyorum. En çok paylaşım yaptığım bölümden banlayan adminlerin elleri kırılsın.

Vatan'ın %25'lik kampanyasında "daha dün" satışta olan tabletleri bugün tamamen sitesinden kaldırdığını, tablet kısmında yalnızca dalga geçer gibi 4 adet farklı renkte ipad 2 smartcover kaldığını benden başka fark eden oldu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

bunu yeni mi farkettiniz sadfsdg.

adamlar indirim günü az satılanları koyuyorlar artık, 1 aydır falan böyle.

bazı ürünlerde bi de stokta yok yazıyor, tıklayıp bakıyorsun Topkapı mağazasında var diyor. Topkapı mağazası ile internet mağazasının deposu ortak tabi, kargolar topkapı'dan çıkıyor. Problem, costumers?
Sosyal ağlarda paylaş

costumer sdfs

adamlar bir de şeyden yapıyor, hevesle oraya gidince stokta olan x modelinden alırsın belki diye.

-ben samsung xyz monitör istiyorum
-efendim kampanya modeli bitti, ancak isterseniz lenovo, AOC, fakir hausgeräte gibi birbirinden fakir markalarımız var aynı fiyata! onalrdan verelim?
Sosyal ağlarda paylaş

mesajımda terzilere dokundurmuştum, hemen anlaşılmış.

Adamlar o kadar çok indirime gitti ki, artık acil ihtiyaçlar dışında herkes indirim bekliyor. Normal halde satış yapamadıkları için de kısır döngüye girdiler. İndirimleri bi 3 ay falan kesseler toparlarlar aslında. Stokları eridi çünkü hiç bir ürün yok resmen stokta.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Diğer bölümden banlı olduğum için yazamıyorum. En çok paylaşım yaptığım bölümden banlayan adminlerin elleri kırılsın.

Vatan'ın %25'lik kampanyasında "daha dün" satışta olan tabletleri bugün tamamen sitesinden kaldırdığını, tablet kısmında yalnızca dalga geçer gibi 4 adet farklı renkte ipad 2 smartcover kaldığını benden başka fark eden oldu mu?

Hangi Padler vardı dün ?

Ben mütemadiyen bakarım vatanın sitesine, bugüne kadar IPAD I 64gb gördüm sadece o da stokta yoktu. Ne zaman başkaları eklendi ?

Ayrıca Nakiti bilemem de Havale'de %20 yapıyordu, nakitte de aynı olur herhalde..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet doğruymuş nakittede indirim geçerli gittim ama siteyle alakasız ürünler vardı hep depodakilerimi koymuşlar anlamadım coolermaster diye gittim xilence notebook soğutucusu aldım http://www.vatanbilgisayar.com/So%C4%9Futma%20Sistemleri/xilence-coo-xplp-b.b-xilence-12---15.4-notebook-sogutucu/productdetails.aspx?I_ID=46615 soğutmaktan aciz yarın bide değişime gidicem inş değiştirirler adam gibi bişi alayım ya relazet
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...