Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Theft Auto V

zipzip

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

Oski said:

pc l0l

Şunu diyen adam amazonla kargo ile dvd okudu okumadı ile uğraşıp ya playstationda oynamak çok kolay yea diyor.

Pc master race e çıksın tek yapmamız gereken purchase & download demek olacak steam vs üzerinden.

Kıskanmayın!

47 tane ps3 oyunum varmis, bir tanesi bile okumamazlik etmedi (ki diger konsol oyunlarini saymiyorum)

hatta bilgisayarin en son okumadigi oyun korsan oyundu direk

http://www.nihilismandcupcakes.com/wp-content/uploads/2010/09/There-is-a-dinosaur-riding-on-a-sharks-back-with-a-laser-Your-argument-is-invalid.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ps3ten karakterimi transfer ettim. ztn lvl 10 bişidi. rockstarın online sistemini bi sevemedim ya. crewsız takılan biri olarak napmak lazım.

ben genelde görevlere telefondan gidiyorum. genelde salak salak basit görevler geliyor lvl 20 yim. git arabayı çal gel görevlerine gidiyoruz. çok nadir zor ve adam öldürmeli göreve gittim.

freeroam kısmında da işte milleti vuruyoruz. onlar bizi vuruyor. demin adam tankla daldı şehire sikti belamızı.
Sosyal ağlarda paylaş

last man stand ve karavan capture 15vs15 falan acayip makara oluyor lan. ayrıca ben şuan gta'yı yarış oyunu olarak kullanıyorum. piyasadaki en keyifli yarış oyunu. geçen bi offroad oynadım ilk defa oyun oynarken kahkahalar attım lan inanılmaz şeyler oluyor o kalabalıkta.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı fikirdeyim, yarış oynamaya gta'ya giriyorum resmen.
Bazen absürd yarışlar oluyor, hipodromda dönmeceli bi yarış denk geldi. Host gta modu açtı, silahlar serbest 20 tur yaptı, millet birbirini vuruyor, polisler daldı falan, yarım saat sürtü yarış ama yani kahkahalar atarak oynadım.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Aynı fikirdeyim, yarış oynamaya gta'ya giriyorum resmen.
Bazen absürd yarışlar oluyor, hipodromda dönmeceli bi yarış denk geldi. Host gta modu açtı, silahlar serbest 20 tur yaptı, millet birbirini vuruyor, polisler daldı falan, yarım saat sürtü yarış ama yani kahkahalar atarak oynadım.

abi o hipodrom sdkjfhsk

motorcross yapıyoruz lafta. 20 kişi motorlu geri kalan o büyük arazi araçlarından almış tekerleri 3 araba boyutunda. yarışı bırakmışlar ters yönde motorları ezmeye dalıyorlar. efsaneydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...