Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Grand Theft Auto V

zipzip

Öne çıkan mesajlar

boobs

http://i.imgur.com/dIcfUmI.jpg
http://i.imgur.com/isX1Z9P.gif
http://i.imgur.com/2xakjo4.gif

oyunda first person stripping varmış. Hatunlara baodyguardlara çaktırmadan dokanma fln varmış. Like meteı yeterince doldurusanız iş çıkışı eve atabiliyor muşunuz. Hatunlar ile sextinge de girebiliyormuşuz sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadım bi yarım saat fln oyunu.

Grafikleri bir garip ya. Böyle AA mi yok, yoks low res texturelar yüzünden mi öyle ama rahatsız edici böle ışıklandırmalar. Karakterlerin, objelerin böyle kenarları hani işte.

Birde baştaki videoda hayvan gibi pop-in vardı. Geç yüklenen modeller, texturelar fln. Ama normal oynarken öyle çok bir rahatsızlık göremedim.

Arabların üstünü açıp kapama, farları açıp kapama ve el hareketi çekme getirmişler.

Karakter değiştirme olayı baya hoş.

Şehirde baya büyük duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun fena güzel, görev falan yapamıyorsun zaten sürekli farklı birşeye odağın kayıyor yarım saat sonra görev yapmayı bıraktığını fark ediyosun. şehir baya büyük sayılır ki daha şehirden çıkamadım bir türlü. 3-4 saatlik gameplay'im var ve akıyor oyun. grafikler en başta baya leş geliyor, özellikle geniş ekran tv'lerde, monitöre geçinde düzelir gibi oldu. arabalar dışında kaplama yok lan oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Teknik analiz yapın, PS3'te GTA4'ü oynayan GTA5'i nasıl buldu falan, uzağa bakınca objeler seçiliyor mu, çözünürlük çok düşük mü değil mi falan.

Ps3 te oynadım GTA 4 ama o kadar olduki hatırlamıyorum sdf.

Böyle blur olayı bunda da var. Çözünürlük düşük zaten. GTA 4 den iyi tabii grafikler ama işte böyle çok aşmış next gen de değil. X Box baya yetememiş. Adam gibi PC'de oynayaiblseydik çok daha iyi olurdu eminim ki.

Beni en çok rahatsız eden o karakterlerin fln böle outlinelarında AA yokmuşcasına olan siyah çizgiler. Gölgelerde mi bi sıkıntı var AA'de mi yoksa bug mı bilmiyorumda rahatsız etti baya. Sonra oyuna dalınca umursamadım ama heh.

Arabalara çok özen göstermişler ama. Böyle oyunda gördüğüm şeyler arasında en net, en temiz, en düzgün gözüken arabalar.

Sonuçta oyun çok iyi. O yüzden çok koymadı grafikelrin ortalama olması.
Sosyal ağlarda paylaş

abi trailer'lar arasında bariz fark var yani, bu michael'ın psikoloğu ile konuştuğu sahne mesela, adamların yüz kaplamaları acayip tırt kalıyor trailer'dakilere göre. veya çevredeki binalar, kıyafetler falan hep düz kaplamasız gibi. ama max payne 3'ün teknolojilerini falan baya bildiğin yedirmişler, koşunca tişörtün ortası falan terlemeye başlıyor, karakter animasyonları aşmış vs. fizikler bildiğin gta iv upgrade, pek fark yok.

uzak mesafe ve çözünürlük olayları fena değil yine, yani red dead redemption'dan çok daha iyi öyle söyliyim (gta iv'ü ps3'te oynamadım). en azından bi 720p'dir diye tahmin ediyorum ki zaten geçen sayfalarda ss koydum hemen hemen benzer kalitede.

ha çok üzücü olan bir detay da köpeklerin öle etrafta olmaması, hani senaryoya bağlı bir olay gibi duruyor şu an sadece. çünkü etrafta hiç göremedim bizim senaryo köpeği dışında (ayrıca köpeklerin çiftleştiği sahne de spoiler çıktı).

sonra gameplay zaten aşmış ya akıyor resmen, baya keyifli yani sağa sola bulaşmak etrafta ekstra şeylerle takılmak vs. yine bir gta oyunu işte az çok hayal edebilirsiniz yeni bi gta oynarken neler hissedebileceğinizi, pek çok kez yaşadınız hani.

karakter geçme olayı zevkli gibi, ilerde bayar mı bilmiyorum ama. sonuç olarak rockstar'ı tebrik etmek lazım, kimse adamları zorlamadı 3 karakter kassınlar diye, ki işlerini ne kadar zorlaştıracağını az çok tahmin edebiliyorum tek yerine üç karakter kasmanın. adamlar yenilikçi ve kaliteli ya. yine de ilk yarım saat falan ulan böylesine bi oyunu ps3'te x360'da nasıl heba ettiler diye uyuz olacaksınız, görsel anlamda.

bir de şehirde gezerken diğer oyunlarla karşılaştırılmaması gerektiğini ve diğerlerinden ne kadar farklı - kompleks olduğunu falan düşünürken buldum kendimi. adamlar eşşek gibi dünya yapmış lan yine.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu grafik konusuna bu kadar takılmanızı anlamıyorum ben arkadaş.

pcde oynadığın oyunları hariç tutuyorumda konsol için çıkan oyunlardan aşmış grafik beklentilerinizin olması saçma geliyor, ha bu oyun pcye çıkınca aylar sonra o zaman konuşursunuz veya next gen'de nasıl olacağı hakkında ama şu an için grafikler benim de gördüğüm kadarıyla gayet idare eder seviyede, benim sanırım en son takılacağım şey olur bu onca detay varken.
Sosyal ağlarda paylaş

konsollar grafik konusunda vasat artık ya en son ps3'te oynadığım cod black ops 2'ydi çözünürlük zaten düşük oluyor yeni çıkan oyunlarda grafikler de berbat haliyle.. torrente düştü dediklerinde inanmamıştım buraya bakmaya geldim hemen daha kaç hafta var çıkmasına gta v'in torrente bu kadar erken düşmesini beklemiyordum. lakin hala youtubeda falan ss, video neyim yok ona uyuz oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...