Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Van'da deprem, 6.6

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

baba şöle
o binaların pasta gibi çökmemesi lazım
yani nedir o gördüğün yataylar? kirişlerdir.

biz kolonlar kirişlerden güçlü olsun istiyoruz. o binalarda kolonlar kirişlere göre daha zayıf
önce kolon gidiyor, kirişler kalıyor. o da çöküyor üstüste

ama sen yıkarsan binayı evet öyle bir alan kaplar nihayetinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

Vanda askerliğini yapmış birisi olarak; Van esnafı çok misafirperverdir. çarşıya çıktığımızda asker olduğumuzu söylediğimiz vakit ellerinden ne geliyosa yapmaya çalışırlardı. indirimdir ikramdır vs.bende çoğu zaman asker olduğumu söylemezdim, mahçup oluyodum çünkü bir süre sonra. çarşıya çıktığımda sürekli gittiğim 1 2 saatimi geçirdiğim bi balcı vardı.adamın evinde kahvaltı yapmışlığım var. bugün babam aramış adamı bütün gün, ulaşamamış. yarın şirketten diğer numarasını arayacak umarım kötü birşey gelmemiştir başlarına. allah yardımcıları olsun

konuşmuş bugun babam balcıyla. adamın evi çökmüş işyerinde birşey yokmuş. işin garibi yıkılan ev 2 yıl önce yapılan yeni bir binaymış. dün geceyi çadırda geçirmişler. üzüldüm :S
Sosyal ağlarda paylaş

1'.5 saat rotarla. Ana geldik. Surekli am upans sesi var heryeede. Ercis tarafinda 1-2 yerde yagma olmus diyoar ama kesin degil henuz. Sallanti falan henuz hissetmedim. Genel olarak insanlarin morali cok kotu. Ciddi kavga var su an gelen malzemelerin dagitiminda. Kimse evlere girmiyor korkudan. Aksama kar bekleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...