Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzcon Invitational

tarçýn

Öne çıkan mesajlar

iğrençleşmeyi hakaret olarak gördün ve ardından hemen idiot demekte en ufak bir sorun görmüyorsun. bir ayar problemi var sanırım,anlıyorum:D başarılar dostum sana.yazdıklarını okumakta güçlük çekiyorum zaten, zorla okuyabiliyorum. o arkadaş dediğin eleman da bildiğim kadarıyla starcraft oynuyor. 50 yaşındaki adam kendini korumakta aciz mi ? ayrıca sen neden hemen bize idiot diyorsun? hangi sıfatla:D huun da diğer forum üyeleri de geyik yaptığımızın farkında olacak zekaya sahip sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

tarçın said:

iğrençleşmeyi hakaret olarak gördün ve ardından hemen idiot demekte en ufak bir sorun görmüyorsun. bir ayar problemi var sanırım,anlıyorum:D başarılar dostum sana.yazdıklarını okumakta güçlük çekiyorum zaten, zorla okuyabiliyorum. o arkadaş dediğin eleman da bildiğim kadarıyla starcraft oynuyor. 50 yaşındaki adam kendini korumakta aciz mi ? ayrıca sen neden hemen bize idiot diyorsun? hangi sıfatla:D huun da diğer forum üyeleri de geyik yaptığımızın farkında olacak zekaya sahip sanırım.

birak simdi bunlari bana b3 keyi bulsana :)
Sosyal ağlarda paylaş

ufak tefek üslup sorunlari olsa da tartişma fena gitmedi aslinda son safhalara kadar. en başta dediğim gibi ciddi bir balans tartişmasi yürütecek birikim yok bizim toplulukta, ki sonradan konu hangi irk hangi turnuvayi kazandi istatistiklerine döndü.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

2'den 1.5'a düşmüş radius (range demişiniz de fark var arada köpenk gibin :D), %25 düşürmüşler,

çap düşmüş. pi * r^2 den hesaplarsan %50 ye yakin. hatta aşağidan yukari hesaplarsan 50 den de fazla.

bebek çükü kadar olmuş yani emp artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam sanıyorki sadece bunu ben dile getiriyorum. İdra 2yıldır anırıyor. Mc gibi balance muhabbetini hiç rastgelmediğimiz adam twitterında yazılanları okusanız adama neler denir ozaman merak ediyorum. Adamın röportajlarıda ortada. Çıkıp sanki durup dururken ben birşey söylemişim gibi hakaret yiyorum bide adamdan. Gözünüzü kapayın herşeye birtek oyman dedi ona sövelim. ne diyim size.
Sosyal ağlarda paylaş

herşey konuşulabilire kişisel atişmalar ve sataşmalar dahil değil beyler. bu tipte bir paket isterseniz aylik aidatlariniza biraz zam yapmamiz gerekir.

mesaj(lar)im niye silindi diye sorup cevap bekleyen üyelerimizin aidatlarina biraz daha zam yapmamiz gerebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

belki de o yüzden mc codeAdan bile geriye düştü, sonradan codeS e geri dönebildi(mlg ortaklığı yüzünden). huk takılıyor, yılmadan oynuyor. adam codeSte ve gayet güzel mlgyi de kazandı. hayır bu kadar insan tarafından balance muhabbetinin cılkının cıkarılmıs olması, muhabbeti haklı mı kılıyor ben onu anlamadım? teamliquidte yapılan yorumları bir sen mi okuyorsun? twitter accountu bir sende mi var? mümkün olduğu kadar ben de takip ediyorum. ama sanki herkes inanılmaz oynuyor tek sorun balance oyunda. idra dediğin adam o kadar saçma sapan oynuyor ki yemin ederim gold lig playerı böyle hareketler yapmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

sabonis said:

2'den 1.5'a düşmüş radius (range demişiniz de fark var arada köpenk gibin :D), %25 düşürmüşler,

çap düşmüş. pi * r^2 den hesaplarsan %50 ye yakin. hatta aşağidan yukari hesaplarsan 50 den de fazla.

bebek çükü kadar olmuş yani emp artik.

doğru o hesabı yapmadım

2^2*3 = 12 eski alan
1.5^2*3= 6.75

%50'den fazla olmuyo ama yine de boru değil. demek ki 3 storm yerine 5-6 storm gerekecek artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

sabonis said:

defol git diyen oyman, saygı çerçevesinden bahseden oyman, perhiz oyman, lahana turşusu oyman, terran'a nerf isteyen yine oyman. vay anasını sayın seyirciler.

sen kimsin arkadaşım? Seni ciddiye alan varmı burda. Es gürle hakaret et yurdumun insanı.

asıl sen kimsin her tartışmada spartacus^2 modunda takılıyorsun. bıdı bıdı edip duruyorsun. adam ol önce, daha da cevap vermem sana zaten.

inyourmind said:

Hahahah sabonis'e bak nasıl içerlenmiş garibim :D :D :D.Tartışmayı kaldıramayanın hali bir farklı oluyor demek.Ulan spartacus'un bile bir tarzı var hakaret etmeden savunuyor.

ben bir şeye içerlenmedim, oyman'ın yazdığı 1001 tane tutarsız şeyden bir tanesini gözler önüne serdim hemen saldırıya başlamış onun üzerine zaten. sana ne oluyor ayrıca, ben nerde hakaret etmişim göster bakiim.
Sosyal ağlarda paylaş

The Gold Player idra

2010-2011

MLG Orlando 4th place ( ilk8deki tek zerg)

IEM Season VI - Global Challenge Guangzhou Champion (ilk4teki tek zerg)

2011 North American Battle.net Invitational 4th place

2011 MLG Pro Circuit/Columbus 4th place (ilk4e kalmış tek non-korean)

Tactic 3D Online Tourney 2nd place

IGN ProLeague Season 1/Main Tournament Champion (ilk4e kalmış tek zerg)

World Cyber Games 2011/Qualifiers/USA/Qualifier 1 Champion (

IEM Season V - Global Challenge Cologne 2nd place

2010 MLG Pro Circuit/DC Champion (ilk4teki tek zerg)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...