Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzcon Invitational

tarçýn

Öne çıkan mesajlar

baybety said:

bizim yeğende protoss ile başladı geçen ay 4gate gösterdik adama başka taktik yaptıramıyoz arkadaş en iyisi bu deyip dalıyo platinlere
biz 8 aydır silver gold arası geziniyoz zergte
buda benim über noob olduğumu gösterir.

true story sırf su olay yüzünden ladder oynamıorum artık

hadi noob'um ama BM diyebileceğin türden oyuncuların 80% gold altında toplandığı icin resmen oyundan keyif alamaz hale geliyorsun. yenilince oyundan cıkmayan ekranın dışına bina uçuran mı dersin. kalan parası ile haritaya sağa sola pylon atıp xxx has defeated yazanmı dersin chat'e cok değişik kafadan insanlar var silver'da birde böle 2v2 maçları efsane oluyor dakika 1 LOL WTF YOU'RE DOING! NOOB! modunda takılan takım arkadaşları efsane tavrını görsen dersin gosu adam yanlışlıkla silverlerle mücadeleye düsmüs.
Sosyal ağlarda paylaş

silver hakikaten efsane ama ciddiyim adam double barracks atmış marin rush geliyo dersin
hazırlar ordunu adamı beklemeye koyulursun
ulan neden gelmiyo bu deyip bi bakarsın adam exp almış işletmiş tankları marauderleri hazırlamış kapıda beklliyo beni
protoss exp nin önünü kapamış exp alcak dersin adam zealotlar ördek sırası biçiminde senin basene gelmeye replaya baktığında tek baseden hiç gaz toplamadan 6 tane Gateway atmış zealot geliyo
aslında silverde oynamak daha zor masterde oynamaktan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

true story sırf su olay yüzünden ladder oynamıorum artık
hadi noob'um ama BM diyebileceğin türden oyuncuların 80% gold altında toplandığı icin resmen oyundan keyif alamaz hale geliyorsun. yenilince oyundan cıkmayan ekranın dışına bina uçuran mı dersin. kalan parası ile haritaya sağa sola pylon atıp xxx has defeated yazanmı dersin chat'e cok değişik kafadan insanlar var silver'da birde böle 2v2 maçları efsane oluyor dakika 1 LOL WTF YOU'RE DOING! NOOB! modunda takılan takım arkadaşları efsane tavrını görsen dersin gosu adam yanlışlıkla silverlerle mücadeleye düsmüs.

Açıkçası şu an benim main hesabımda yaklaşık 50 kişi blocklu (temizlediğim halde) ki bunun 3 katı da ben millette blocklanmışımdır.Diğer hesabımı saymıyorum bile.BM adamlar FU idiot noob diyenler WTF NOOB diye isyan edenler o kadar çok ki...
Sosyal ağlarda paylaş

rocker_tr said:

Rush yapmaya kalkıpta eline gözüne bulaştırıp sonra noob deyip çıkanlar olmuyor mu Onlara bitiyorum. ^^

daha dün akşam protosun biri double gaz atıp dt yapmaya kalkınca darkshrineyi farkettiğimde iptal edip 4 gate çekmeye kalkınca ve eline yüzüne bulaştırınca 1500 biriken gazı ile bana nooob diye bağıran protosa bir alkış istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...