Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzcon Invitational

tarçýn

Öne çıkan mesajlar

:D:D:D:D:DD::D:D:D oyman idra fanı olduğum adamlardan biri, senden idra dersi almıycaz. anlayabiliyorum ki google ı kullanman becerin yeterince gelişmiş. rage quit atabilen ve mental anlamda bence tam bir pro gamer olmayan bir adam, başarılı mı ? evet, zaman zaman. o kadar komiksin ki gerçektenten gülmekten ölüyorum. böyle gidip ''obba idraya laf etti başarılarını yazayım'' diyorsun. senin mantığınla yaklaşalım, ok. ben idrayı eleştiremiyorum bu başarıları elde etti diye, tamam. o halde senin bu oyunun balanceını eleştirebilmen için en azından idra, mc ve benzeri oyuncular sevinyesinde olman lazım. her şeyi doğru mu yapıyorsun ki, burda terran op diye kafamızın etini yedin:D biri bir espri yapıyor hurra oraya atlıyorsun, argümanların yetersiz. bir oyuncu eleştiriyoruz, yok şu başarısı varmış, yok bu başarısı. hata yapamaz mı adam? en son mvp vs nestea maçında (nesteanin broodlordu ve mvpnin ghostu abartığı maçta) nestea hatalı oynamadı mı? ben şimdi nesteayi deliler gibi eleştiremez miyim? oysaki nestea tanrı olarak gördüğüm adamlardan biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

yeni birşey öğrendik. Messiyi eleşetirebilmek için messiden iyi futbolcu olmak lazım. Ozaman kimse eleştiremez . Sc2'dede kimse balance muhabbeti yapmasın bir tek mvp konuşabilir. hadi kaçim ben ozaman :D bye.

anlamamış yazdığımı, ama erken cevap yazmış. oysa ben bir hafta tanımıştım ona okuyup anlaması için.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

yeni birşey öğrendik. Messiyi eleşetirebilmek için messiden iyi futbolcu olmak lazım. Ozaman kimse eleştiremez . Sc2'dede kimse balance muhabbeti yapmasın bir tek mvp konuşabilir. hadi kaçim ben ozaman :D bye.

ne yazmışım orda okumuyor. nesteayi tanrı olarak görüyorum ama yine de eleştiriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

baybety said:

ladder oynarken streamı 65k izleyici yapmış non-korean tek gold zerg
Idra iyidir, hoştur da bu yanlış. En fazla 20k olmuştu, o da bir iddia sonucu.

hmm evet 23k izleyici yapmış ben videosuna bakmışım oda tam şu kadarmış
şimdiye kadar 6,282,068 kişi idrayı izlemiş
79,147 kişi tek videosunu izlemiş
online olarak 23,868 kişi izlemiş
evet spatacus yanlış yere bakmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

sc2 betada büyük çaplı en fazla derece yapmış ve turnuva kazanmış non-korean tek zerg. (Razer King of the Beta , Altitude TL Invitational , HDH Invitational , Hello, Goodbye Tournament)

Gsl Code S'te çeyrek final görmüş tek non-korean zerg.

e zaten 2 zerg gıttı gsl'de kore dısında. korede koresiz olarak boy göstermek pek bişeyin ifadesi deil.

dimaga tslde hila mallığını yapmasa cok daha sükse yapmıs olurdu idradan. stephano zaten adam 2 ayda duman etti idrayı top koreisz zerg diyince idramı stephanomu?

idranın gold playerlık yaptığınıda ayrıca doğru bir tespit. mal mal seyler yapıyo hatalar yapıyo. idra kadar genel oyun planıanda, oyun okumada hata yapan pro az.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Oymanq said:

sc2 betada büyük çaplı en fazla derece yapmış ve turnuva kazanmış non-korean tek zerg. (Razer King of the Beta , Altitude TL Invitational , HDH Invitational , Hello, Goodbye Tournament)

e zaten 2 zerg gıttı gsl'de kore dısında. korede koresiz olarak boy göstermek pek bişeyin ifadesi deil.

dimaga tslde hila mallığını yapmasa cok daha sükse yapmıs olurdu idradan. stephano zaten adam 2 ayda duman etti idrayı top koreisz zerg diyince idramı stephanomu?

idranın gold playerlık yaptığınıda ayrıca doğru bir tespit. mal mal seyler yapıyo hatalar yapıyo. idra kadar genel oyun planıanda, oyun okumada hata yapan pro az.

Bu dediğin şuna benziyor. Nba'da ingiliz olarak luol deng var çünkü bir tek o gitti. Kardeşim bir tek o gitmedi başka gidecek seviyede adam yok.

İdra seviyesinde betadan beri kaç tane zerg var Code S'e girebilecek. (non korean) Dimaganın kendisi ben o seviyede değilim dedi gitmedi. Diğer zerglerin paçası yiyorduda niye gitmediler? Code S girmek öyle kolay birşeymi kaç tane ön elemesi var. Stephano gitsin girsin Code S'e görelim. Non-Korean turnuvalarda 1-2 tane iyi koreli elemen yeterli iken Code S'e kalabilmen için karşına türlü türlü taktik sahibi üst seviye t/p/z bir ton adam geliyor.

Kusura bakmayın daha şu turnuvaların nasıl olduğunu bilmeden gelip yorum yapıyosunuz bide idraya gold gibi hatalar yapıyor diyosunuz. Yani bu dediğinizde adamın dünyanın en iyi protossu mc'ye karşı maçta yenileceğini düşünüp çıkması yada zergin güçsüz olduğunu savunmasından geliyor.

idra mal mal şeyler yapıyormuş ve gold player gibiymiş Fakat en başarılı non-korean zerg.. Çelişkiye gel. Ne diyim konuşacak şey bırakmıyosunuz insana.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Oymanq said:

teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

idra stephanodan iyi diyen var mı burda cidden :D arama yine bozulmuş forumda yoksa yazara silip kelimeye stephano yazarsanız genç yeteneği tam 4 ay önce daha ilk offlineında maça çıkmadan önce nasıl övdüğümü geleceğin kırbaçcısı olacağını söylediğimi görürsünüz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...