Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rutkay Aziz...

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

ya bak hala saçmalamaya devam ediyorsun pmden. şikayet etmedim attığın hiçbir özel mesajı merak etme. ama neden ısrarla burdan yazmıyorsun anlamıyorum.

Çünkü burası çöp değil aleni bir ortam. Ve fazlasıyla da kirlettik burayı.
Sosyal ağlarda paylaş

balon said:

Aluriel said:

ya bak hala saçmalamaya devam ediyorsun pmden. şikayet etmedim attığın hiçbir özel mesajı merak etme. ama neden ısrarla burdan yazmıyorsun anlamıyorum.

Çünkü burası çöp değil aleni bir ortam. Ve fazlasıyla da kirlettik burayı.

burası çöp değil haklısın. saçmalıklarına cevap vermeyince yetersiz olduğumu burdan söyleyebiliyorsun ama o mesajları burdan yazamıyorsun nedense.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında dünya geneli düşünüldüğünde bir sanatçı için standart muhaliflikte bir konuşma yapmış ama artık nasıl bir korku imparatorluğu kurulduysa bütün sanatçılar ya Sinan Çetin ayarında (Sinan Çetin baya yetersiz bir sanat algısına sahip bence ama o ayrı mesele) ya da Nuri Bilge Ceylan gibi bürokrat kafasında olduğu için böyle orta sertlikte konuşmalar dahi kıyameti koparıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Pirvan said:

adamınbiri said:

anca laf hiç bi icraat yok

Featuring RTE - Taş üstüne taş koyduk

Ne icraati bekliyorsun ki daha? Adam oyuncu, işini de yapıyor(bilmem kaç tane film, dizi,vb. çekmiş ve çekiyor) ne yapacak size temizliğe mi gelsin?

akp reröre herkes biliyo bunları icraat lazım icraat boş boş konuşmakla bişeyler yapılsaydı papağanlar yönetirdi dünyayı
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

Pirvan said:

adamınbiri said:

anca laf hiç bi icraat yok

Featuring RTE - Taş üstüne taş koyduk

Ne icraati bekliyorsun ki daha? Adam oyuncu, işini de yapıyor(bilmem kaç tane film, dizi,vb. çekmiş ve çekiyor) ne yapacak size temizliğe mi gelsin?

akp reröre herkes biliyo bunları icraat lazım icraat boş boş konuşmakla bişeyler yapılsaydı papağanlar yönetirdi dünyayı

Doğru da Rutkay Aziz'in suçu ne?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...