Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PvP kısmı WAR gibi mi?

Sam

Öne çıkan mesajlar

biraz bakındım da, sadece warzone'da sıfırdan başlayıp level ve eşya alınabilecek sanırım warhammer online gibi? endgame'de pve'ye muhtaç mıyız herhangi bir şekilde? veya tek bir dakika pve yapmak gerekli mi oyunun herhangi bir noktasında? kill quest olsun, dungeon olsun, hiç bulaşmadan pvp'de kapışabilecek bir karakter yaratabilmek mümkün mü?
Sosyal ağlarda paylaş

trat sordu da sacrx topluyormuş ekibi, esasen hiç alasım yoktu çünkü pvp ile bilgi pek görmemiştim. varsa yoksa aylık ücretli single player gibi tanıttılar oyunu paso. ama galiba mythic'ten çaldıkları adamlara havale etmişler pvp kısmını, biraz okuyunca öyle göründü.

war'daki rahatlığı gördükten sonra pvp yapabilmek için haftada 20 saat pve kastırtacak bir mmo oynamak istemiyorum doğrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya mythic kalmadı, bünyesindeki herkesi bioware'e dahil ettiler. wrath of heroes filan bioware oyunu oldu yani. war'a bir çivi çakmadıklarından ve tank guard sistemini filan birebir kopyaladıklarından belli ki eski mythic elemanları artık swtor'da çalışıyor.

lvl 10'a hemen 1-2 günde ulaşılıyor mu bari? hoşuma gitmedi bu, daha baştan "ne kadar ekmek o kadar köfte" mantığı varsa ileride de devam eder sanki. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle bişey var, oyundan maksimum zevki alabilmek için class questleri yapmak şart gibi, companionlar gemiler class questlerle geliyor.O yüzden arada class questi yapmak şart
Bunun dışında 1-10 başlangıç gezegeni 10 16 civarı da başkentten çıktıktan sonra her zone da rvr lakeler olcak dendi, objective bazlı open pvp için,pvp rankler var şu an ama ne işe yaradıkları hakkında bi fikrim yok şu an
Engdame de pvp warhammer kadar derin olacağını sanmıyorum hiç bir zaman pve ağırlıklı yaptıkları için ama sonuç olarak lead pvp designer warhammerdan yine gayet iyi olur release için.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp uzun sürüyo baya yani öle 5 sn de atıyorum büyücü iner healera dalarız mantıgı yok.savunması en zayıf karakter bile baya dayanıyo ben smuggler oynadım armor olarak zayıf ama kacıyo zıplıyo stunlıyo felan baya iyi yani class dengesini sevdim.Meleeler biraz zayıf geldi bana defans yönünden ama düzeltirler 2.5 ay var daha.Warzone ler varmış ben daha göremedim ama işte objective ler varmış oraları tutacakmışız felan fistan millet konusuyodu genelden.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de biraz araştırdım diğer postta videoyu da ekledim orvr ile ilgili bişiler anlatmış abiler. contested gezegenlerde pvp objectiveler olucak 200 kişilik savaşlar dönücek buralardan ve warzonelardan gelicek zımbırtılarla en iyi pvp setini dizeceksiniz falan filan gibisinden baya WAR esintileri taşıyo anlıyacağınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ya mythic kalmadı, bünyesindeki herkesi bioware'e dahil ettiler. wrath of heroes filan bioware oyunu oldu yani. war'a bir çivi çakmadıklarından ve tank guard sistemini filan birebir kopyaladıklarından belli ki eski mythic elemanları artık swtor'da çalışıyor.

lvl 10'a hemen 1-2 günde ulaşılıyor mu bari? hoşuma gitmedi bu, daha baştan "ne kadar ekmek o kadar köfte" mantığı varsa ileride de devam eder sanki. :/

mythicdeki elemanların çoğu (daoctaki pvp yi dizayn edenler vs) ea satın aldığında ayrılmıştı zaten şirketten.

bunun dışında mistical dan mesaj gelmiş, ebonlore swtor oynıyacakmış, pvp olmasa oynamazlardı.

bu arada EL forumlarında baya beta leak var, eğer isterseniz buraya copy paste edebilirim fakat ingilizce.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
forumları şöyle karıştırdım da emin olmak için burada da sorayım dedim şunları:

- lvl 10-50 hepsi aynı warzone'a giriyor değil mi? 50'lere ayrı bracket yok sanırım?
- 3 tane warzone var ve hangisine gireceğimizi seçemiyoruz? tamamen rastgele geliyor? cross-server da yok?
- grupla warzone kuyruğuna girilebiliyor mu? birisi yok demiş, sadece 4 kişi demiş diğer birisi. warzone'lar kaçvskaç kişilik toplam?
- warzone yaparak gelen xp nasıl quest yapmaya göre? daha yavaş?
- world pvp için war'daki ödüllü kaleler gibi birşeyler anlatmış swtor.com ama oynayıp da anlatanı göremedim henüz, var mı öyle birşey?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

forumları şöyle karıştırdım da emin olmak için burada da sorayım dedim şunları:

- lvl 10-50 hepsi aynı warzone'a giriyor değil mi? 50'lere ayrı bracket yok sanırım?
- 3 tane warzone var ve hangisine gireceğimizi seçemiyoruz? tamamen rastgele geliyor? cross-server da yok?
- grupla warzone kuyruğuna girilebiliyor mu? birisi yok demiş, sadece 4 kişi demiş diğer birisi. warzone'lar kaçvskaç kişilik toplam?
- warzone yaparak gelen xp nasıl quest yapmaya göre? daha yavaş?
- world pvp için war'daki ödüllü kaleler gibi birşeyler anlatmış swtor.com ama oynayıp da anlatanı göremedim henüz, var mı öyle birşey?

- su an icin herkes ayni WZ'ye giriyor. ama level 50'lere ozel bracket acilir bence, fail krali olur yoksa.
- secme yok. random geliyor. cross server yok.
- hepsi 8 kisilik, 4 kisiye kadar grupla sira aliniyor.
- su an gayet iyi hiz olarak. 4 kisi premade'in varsa saglam kolay kasilir.
- hicbir fikrim yok world pvp olacak mi ya da nasil diye.
Sosyal ağlarda paylaş

1 şu an için böyle, server popülasyonları oturduktan sonra ayarlanır heralde bracketlar
2 evet seçilmiyo cross server da yok
3 4 kişi giriliyo max şu an, grupla giriliyo ama girince grup dağıldığı için bi sıkıntı var, betada yoktu bug heralde
4 valla dragon age sevdiysen warzone yerine quest yapmak isteyeceksin öyle diyim, ben karma kastım ama henüz ulan ne sıkıcı questmiş demedim hiç, ayrıca evet sürekli kazanmazsan queste göre çok yavaş
5 warhammer tarzı kaleler yok, bi gffa pvp alanı var bide wowdaki wintergrasp tarzı bi mekan var ilumda ama ilumdaki yer ve mekanikleri hakkında çok bi bilgim yok, zaten çok yeni eklediler bunları da
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...