Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Let's talk iPhone 4S

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
=)) said:
bu sayfaya appleın hisseleri düşücek çok yanlış yapıyolar rereroro yazanlara bir sorum var.Adamlar bukadar gerizekalı mı gerçekten yoksa siz mi akıllısınız da apple da ekonomi strateji departmanında çalışmayı reddediyosunuz

Kaç yıl ekonomi okudum, bu da özel olarak ilgilendiğim bir pazar. Yorumumu yaptıp. Beğenmiyorsan açıkla. "Nereden biliyorsun, Apple gerizekalı mı?" dersen doğrusunu söylemek gerekirse umrumda bile olmazsın.

escape said:
napsınlar daha? ben asıl "iyiye gitmek" için neler yapmaları gerektiğini merak ettim şimdi. çıkıp toplantı ortasında striptiz falanmı yaopsın adamlar dfs

İyiye gitmek pazar payını arttırmak demek abi, yerinde saymak demek değil. 2009'dan beri iOS'un pazar payı %2 değişmişken Android %4'ten %40'a fırladı. Sanırım daha fazla açıklamaya gerek yok bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

Dual core cpu, dual core gpu... Ram'den bahseden yok.

Ayrıca...

Spoylır

Keyword olarak tüm sitelerden aradım.

FLASH hala yok. Muahhahaha 3k telefona ver basit bir andorid'in çalıştırmaya yettiği flash'ı dual core cpu,gpu çalışan bir makinenin hala flash'a yetememesi...

Bu makineye de 3k yaklaşık para verilecek olması... Komik...

Sosyal ağlarda paylaş

Oranlayarak bakarsan iyi, hani 16GB 650'yken 64GB için 800$ iyi sayılabilir.
Ama telefon bu abi ya. Hani Amerika'ya gitmişken almayı ya da giden birine aldırmayı hesaba katmaz direkt bizim ülkeye ve milletin alım gücüne göre hesaplarsan gerçekten saçma bi fiyat yani.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Fistan said:

flasha yetememesi mi sadfsdafs

Evet, flash'a yetememesi fistan. Çoğu kişi bunun entegre edilmesini de beklerken, hiç bahsi bile geçmemiş. Demek ki hala yetemiyorlar... :D

yetememek ne abi, adamlar flash'ın beraberinde getirdiği güvenlik açıklarına kıyasla sağladığı avantajların buna değmediğinden bahsediyolar, kaldı ki jb 'li telefonlara eklentiyle kurabiliyosun neyin yetmemesinden bahsediyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Fistan said:

flasha yetememesi mi sadfsdafs

Evet, flash'a yetememesi fistan. Çoğu kişi bunun entegre edilmesini de beklerken, hiç bahsi bile geçmemiş. Demek ki hala yetemiyorlar... :D

cogu kisi kim ya? kimse oyle birsey beklemiyor.

bekleyenlere de benden mesaj ilet: onumuzdeki 5 yil icinde hicbir ios urunune applet/scriplet gelmeyecek. yani flash, java, mono yok. bosuna kendinizi heyecanlandirmayin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...