Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankarada Patlama

Myshkin

Öne çıkan mesajlar

polemiklik bir durum yok ortada. İsrail'in en altından pkkya destek verdiğini düşünmek ayrı kalkıp böyle bir olay sonrası bak gördün mü herifler söylemişti demek ayrı. İsrail'in Türkiye'ye karşı yapılacak bir terör saldırısı için doğrudan emir verdiğini düşünmek çocukça, benim dediğim o. Onun dışında lojistik olarak vs. destek verir, onlar ayrı şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Doğu ve güneydoğuda zaten çok uzun zamandır hemen her gün şehit veriyoruz, insanlarımız ölüyor.

Bizim başbakan ve cumhurbaşkanı da yurtdışını turluyorlar. Cumhurbaşkanı Almanya'da konferansta. Başbakan da Arap Baharı'nda. Tutturmuş "Filistin'in bağımsızlığı için ABD ile görüşeceğim" diye. Bir tek gazeteci de soramıyor tabi,"sayın başbakanım,siz neden önce KKTC'nin bağımsızlığının tanınması için görüşmüyorsunuz?" diye.

Terör dolu dizgin devam ediyor ama dolu dizgin devam eden bir şey daha var...CEHALET! O yüzden benim ümidim gitti, sadece kendi ailemi korumaya çalışıyorum. Tabi akrabalarıma, yakın arkadaşlarıma, dostlarıma da benzer şekilde davranmalarını nasihat ediyorum.

İleri Demokrasi'ye devam...

Ölenler ışık olsunlar.Ailelerine sabır diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

dipsiz ergenekon'un sonunda dibini gördüler galiba şimdi israil günah keçisi ilan edildi.

http://3.bp.blogspot.com/-kZIfbfcvg64/TbRfUiO4TqI/AAAAAAAAABc/ZwtsnQXBzy0/s1600/scapegoat.jpg

az kaldı TSK nın terör örgütü PKK nın sivil toplum kuruluşu ilan edilmesine sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...