Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allah belani versin hepsiburada

di

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
eveeet. bu gün itibariyle 1 ay oldu halen tedarik sürecinde diyo. siparişi iptal edecek butonu da göremiyorum negzel. telefon da cevap vermiyo, direkt "meşgulüz argadaş" diyo. (telekomun meşgul sesi falan değil bu arada, adamların santralde meşgul diyo direkt)

ulan bari tedarik edebileceğiniz bi parfüm ile değiştireyim siparişimi de yollayın bre dallamalar.
Sosyal ağlarda paylaş

gitti 100 TL.

satış sözleşmesindeki maddeye gel:

said:
MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
-Taşınabilir Bilgisayar ve Masaüstü Bilgisayarlar (Orijinal işletim sistemi kurulduktan sonra yani bilgisayarın kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmayacaktır.)
-Her türlü yazılım ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
-Hür türlü kozmetik ürünleri
-Telefon kontör siparişleri
- Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında, açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arzedebilen ürünler örn : kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler (kulak içi veya kulak üstü kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir

ULAN TEDARİK EDEMİYOSUNUZ BAŞKA BİŞEY ALMAMA İZİN VERİN BARİ BE ÖKÜZOĞLU ÖKÜZLER!
Sosyal ağlarda paylaş

Telefonları var ama çok çok zor buluyorsun, DH tayfası biliyor mesela, google'dan arat bulursun.

Sistemden mesaj attım ben. Ama 3-4 gün cevap atmadılar ama ben güncelledim yeni bir soruyla. Sakince sinirlendim mesajlarımda sdfs.

Bir problem yaşadıkları açık ama bu problem hepsiburada'yı bitirir.
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

Revangelis said:

Revangelis said:

daha bugün hepsiburadaya yanan power supplyımı deişim için yolladım
bakalım kaç aya gelicek sdf

bak kaç gün olmuş bekliyorum hala

eveet
bana dün mail geldi elimize ulaşmıştır diye
10 günde ulaşmış olmasının imkanı yok tabi

şu an geldi, yeni yollamışlar, OCZ yolladım SilverStone geldi
buna da şükür sdfs