Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Berlin Stlye Döner

kithnos_1

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:

şair burda almayada ki dönerleri beğenip,türkiyedekileri beğenmediği mi söylemeye çalışıyo?

Bence daha lezzetli oluyor Avrupa'da yapılan tarz döner , etinin nasıl bir farkı vardır bilmem ama , koydukları soslar , hafif sarımsaklı ve soğanlı olması lezzetli yapıyor .

Martı eti ne alaka anlamadım bu arada ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de onu kast ettim abi işte , döner bizim işimiz ama orada daha iyi yapılıyor derken . Her açıdan daha iyi gibiler , etler in belli bir standartı var , kesimi bile güzel güzel elektronik aletlerle , eşit seviye/gramlarda yapılıyor.

Bir de o bahsettiğim sosu koyunca şahane oluyor bence .

Var mı Berliner Döner istanbulda ? Yoksa ben açayım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi kızmıyorum da , belki ben anlatamıyorum , shawarma diye aratıp google a çıkan fotolara bir bak , Bursamızın iskenderi ile ne alakası var ? :)

Temel bileşenleri aynı haklısın , et, yoğurt , sarımsak , yeşillik , soslar vs . ama bu ikisinin aynı olduğu anlamına gelmiyor yemek dünyasında :)
Sosyal ağlarda paylaş

kithnos_1 said:

Selamlar ,

Şimdi bu döner/kebap olayı her ne kadar bizim işimiz olsa da , Avrupa'da cidden bu işi daha iyi yapıyorlar.

Almanya'daki kebapçılarımız gibi döner yapan yerler var mı buralarda ? O yoğurt , salata soslarını kullanan falan ?

arkadaşı mersine falan yollayın bi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

kithnos_1 said:

Selamlar ,

Şimdi bu döner/kebap olayı her ne kadar bizim işimiz olsa da , Avrupa'da cidden bu işi daha iyi yapıyorlar.

Almanya'daki kebapçılarımız gibi döner yapan yerler var mı buralarda ? O yoğurt , salata soslarını kullanan falan ?

arkadaşı mersine falan yollayın bi ya.

Çarşamba ya da perşembe Mersin'de olucam abi , varsa aradığım gibi bir yer giderim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de tam tersini düşünüyorum , birkaç kaliteli yer hariç çok dandik buradaki döner . Bir kısmı doğru düzgün pişiremiyor bile , yakıyorlar , düzgün kesemiyorlar , yağı , siniri olduğu gibi kalıyor.

Hele hele , oradaki sıradan sokak dönercileri ile buradakileri karşılaştırırsak , burası içler acısı.

Kaliteli lokanta tarzı yerlerini karşılaştıramıcam birşey diyemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...