Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Serkan Türkel

Sereglin

Öne çıkan mesajlar

said:
Herkese Merhabalar ben M.Serkan Turkel.Adana'da doğdum, şimdi İskenderun'da Mekatronik bölümünü okuyorum. İlk yılımı geride bıraktım. Ekim'de 2.sınıf derslerini alacağım. Bölümümü pek sevmesem de buradan mezun olup 4 yıllık bir fakülteye kapağı atıp hayalimdeki meslek olan Polis olmak için uğraş vereceğim. Beni bu blogun dışında Facebook'da, ve Twitter'da bulabilirsiniz. İki servisi de pek sevmem ama onlarsızda yapamam..

bütün bunlar polis olmak için mi? :(
Sosyal ağlarda paylaş

Trans said:

mekatronikten mezun olup polis olma fantazisi nedir ya,kesin o da araktır,başka başka yerlerden 1-2 cümle kesip yapıştırırken alakasız olmasına dikkat etmemiştir
2 yıllık mekatronik yalnız mühendisliği değil. elektrikçiden pek de farklı muamele görmüyorlar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

said:
Herkese Merhabalar ben M.Serkan Turkel.Adana'da doğdum, şimdi İskenderun'da Mekatronik bölümünü okuyorum. İlk yılımı geride bıraktım. Ekim'de 2.sınıf derslerini alacağım. Bölümümü pek sevmesem de buradan mezun olup 4 yıllık bir fakülteye kapağı atıp hayalimdeki meslek olan Polis olmak için uğraş vereceğim. Beni bu blogun dışında Facebook'da, ve Twitter'da bulabilirsiniz. İki servisi de pek sevmem ama onlarsızda yapamam..

bütün bunlar polis olmak için mi? :(

Polis kısmını silmiş. AHAHAAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Paticik = Boş İnsanların Gereksiz Yorum Yaptığı Bi Site:).Kişinin Profili Kendine Sizene Bundan ? Madem Sevmedin Anasayfana Dönersin ..
Facebook Profilime Önceden Yazdıgım Bilgiler Sadece Kişisel Ego Tatmin Amacıyla Yazdığım Bazı Şeylerdi ve Bilgisayara İlgim Oldugundan Maksat Dışardan Bakıldıgında Hoş Bir Profil Göstermekti Tek Amacım.Yazdıgım Kişisel Özelliklerim Badoo'dan Alıntıydı.Özellikle Yazmadım :@ Üstüne Gidilecek Bir Konu Degil.Ekşi şikayet edildi!
Bu Şekilde Birşeyler Yapmaya Çalışan Biryerlerden Başlamaya Çalışan Milyonlarca Genç Var :) Galiba Bu Sefer Piyango Bana Vurdu .:) Bizimkisi Hobi veya Bişeylerle Uğraşma Çabası.Bu Yazıların Paticik ve ekşide Kalıp Kalmaması Pekde Umrumda Değil Açıkcası:) Birazda ünlü olmak gerek :)).. insan bişeyler editleyerek biryerlere ulaşabilir.Ama bunu deneme yanılma yöntemiyle bazı hazır calısmaları deneyerek ulaşır veya ögrenir bazı şeyleri.hata yapmış olabilirm.bunu kabul ediyorum fakat daha fazla üstüne gitmeyin lütfen.Linkler artık çalışmıyor zaten.:)

asdadfas
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...