Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pi sayısı yanlışmış

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Abi pirekareyi biliyorum tabii ki, sadece lise sonrası geçen 7 senede hiç acil bir durum olmadı "bu dairenin alanını bulmalıyım!!! " şeklinde.
Yoksa kaba saba bir bilgim var tabii ki. Baksam yarım saatte lise matematiğini geometrisini hatırlarım zaten direkt. Yani umuyorum, ALES geliyor sarsılarak zira.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

ayrıca ben mesela adam vurursam nefsi müdafa yok planlı cinayet falan bunları biliyorum, siz de pi'yi bilin nolucak!

Abi gecen donem muhendisler icin hukuk dersini aldim(zorunlu :(). Donemin ilk dersi pazartesi sabah 9. Kadin geldi boyle kucumseyen bakislarla, "her sey hukuk, hukuk bilmek zorundasiniz, hukuk bilmezseniz bir hicsiniz, bu okula kaydoldunuz o da hukuk, ben size syllabus veriorum o da hukuk, hukuk allahtir, hukuk bismillah" falan diye basladi konusmaya. O sirada ciktim ben dersten ve direk drop ettim.

Bu kadar konusup pi'yi bilmiyorlar, wtf man?
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

Abi pirekareyi biliyorum tabii ki, sadece lise sonrası geçen 7 senede hiç acil bir durum olmadı "bu dairenin alanını bulmalıyım!!! " şeklinde.
Yoksa kaba saba bir bilgim var tabii ki. Baksam yarım saatte lise matematiğini geometrisini hatırlarım zaten direkt. Yani umuyorum, ALES geliyor sarsılarak zira.

tamam abi bunu istedim sadece pi ile çemberin bir alakası olduğunu bilin istedim bu konudan sonra unutan carl sagan gibi olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:
Abi gecen donem muhendisler icin hukuk dersini aldim(zorunlu :(). Donemin ilk dersi pazartesi sabah 9. Kadin geldi boyle kucumseyen bakislarla, "her sey hukuk, hukuk bilmek zorundasiniz, hukuk bilmezseniz bir hicsiniz, bu okula kaydoldunuz o da hukuk, ben size syllabus veriorum o da hukuk, hukuk allahtir, hukuk bismillah" falan diye basladi konusmaya. O sirada ciktim ben dersten ve direk drop ettim.

Hukuk bölümünde hukuk dersi vermeye yetemiyorsa falandır belki, bilemedim sdf. Gereksizmiş baya ama.

Ayrıca anlatacağı da olsa olsa iş hukuku baya basitleştirilmiş olarak, mühendislik okuyan adamın işi düşünce kitabını (hukuk dışı bölümlerde okuyanlar için olanlarından tabi) açıp baktığında anlamayacağı bir şey de değil açıkçası iş hukuku.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...