Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Idmandan 30-45dk once biraz meyve suyuyla (portakal greyfurt citrusgiller haric) 1 tepeleme cay kasigi, ayni porsiyonda bir kerede idmandan sonra. Off gunlerde de gunde yine 2 defa yeterli. Off gunler tek kasik da alabilirsin. Duzenli kullanmaya ozen goster cunku kas saturasyonu olusunca korumak gerek. 2 alip 3 gun birakirsan devamli ayni etkiyi gostermeyebilir.

Bu arada protein7 den mi siparis ettin? Bana da shaker lazim. Gnc den aliyoruz proteinleri yaninda bisey verdikleri yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Bu arada protein7 den mi siparis ettin? Bana da shaker lazim. Gnc den aliyoruz proteinleri yaninda bisey verdikleri yok.

Sipraiş etmedim direk taksim subesinden elden aldım. Protein+creatine 175tl, nakite 150 ye bıraktı. Üzerine 2 kutu tatlandırıcı, kafein içeceği ve shaker verdi. İsteğe göre eldiven havlu falanda veriyor. Shakerın şeffaf olmaması biraz sıkıntı belki ama bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

clifff said:

Killer said:

JACK 3d http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/551153_389470907775527_1575119798_n.jpg

nedir ne değildir kulanan var mı?

100tl

preworkout. canavar. çok iyi.
ama stim dick sıkıntısı yaratabiliyo.

paso havada geziyosun yani.

benim facebookta bi adam var yurtdışından getiriyo heralde. 100 tl işte. bi arkadaş orj değildri falan dedi de bilemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Glucosamine sulfate ve MSM.

dizimdeki kıkırdağı mefta ettiğim için tedavi süresinde destek olarak verildi. verilirken "geçerliliği tartışmalı. ben tavsiye ediyorum. kullanmak sana kalmış" denilerek verildi.

baktım, 2saattir bi sürü çalışma okudum işe yarar gibi duruyor sakatlıklar için.

kullanmış olan var mı?

bu bana neden uyku yaptı ki? yazmıyor öyle bişi
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

clifff said:

Killer said:

JACK 3d http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/551153_389470907775527_1575119798_n.jpg

nedir ne değildir kulanan var mı?

100tl

preworkout. canavar. çok iyi.
ama stim dick sıkıntısı yaratabiliyo.

paso havada geziyosun yani.

benim facebookta bi adam var yurtdışından getiriyo heralde. 100 tl işte. bi arkadaş orj değildri falan dedi de bilemedim

yok havada gezmiyorsun, hic gezemiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...