Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

şu balıkyağı vs konusunda baya kafam karıştı, iyisi doğrusunu kime güvenip alıcaz. gnc triple omega geliyor ama yandaki spor takviyesi satan eczane en iyisi x dir diyor triple omega ağırmetal ayrılştırılmasından geçmemiştir falan diyor bilemedim.
şöyle karşılaştırmalı inceleyeceğimiz araştırıp hah şuymüş diyeceğimiz ne olabilir?
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

şu balıkyağı vs konusunda baya kafam karıştı, iyisi doğrusunu kime güvenip alıcaz. gnc triple omega geliyor ama yandaki spor takviyesi satan eczane en iyisi x dir diyor triple omega ağırmetal ayrılştırılmasından geçmemiştir falan diyor bilemedim.
şöyle karşılaştırmalı inceleyeceğimiz araştırıp hah şuymüş diyeceğimiz ne olabilir?

http://www.nutrasource.ca/ifos/consumer-reports/default.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Geçen markette gördüm. Hiç bar kullanmadım şimdiye kadar. Yerli malı galiba bu marka ama %100 doğal fln. yazmış güvenilir bir firmamı ? İçinde gluktoz şurubu,gdo'lu her hangi birşey yok yazıyor ama yerli oldumu ürün kafada bir soru işareti oluşuyor.

İŞten cıkarken bir kaç tane tadım yerfıstıgı bar atıyorum maksat açlığı bastırsın spor öncesi belki kurtulurum dsaf

http://uniq2go.com.tr/
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Multivitamin ve omega3 var ayrıca dandik protein tozu mevcut. Şimdi kullanım şekli naısl olmalı yakında bcaa yada bcaa lı protein tozu ve l-carnatine de ekleyeceğim.
DAha öncede sormuştumda bulamadım arama yardımcı olmadı.
Multivitamin aç karnına
protein spor sonrası
bcaa spor sonrası
l-carnatine spor öncesi
balık yağı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Dragonfire said:

Multivitamin ve omega3 var ayrıca dandik protein tozu mevcut. Şimdi kullanım şekli naısl olmalı yakında bcaa yada bcaa lı protein tozu ve l-carnatine de ekleyeceğim.
DAha öncede sormuştumda bulamadım arama yardımcı olmadı.
Multivitamin aç karnına
protein spor sonrası
bcaa spor sonrası
l-carnatine spor öncesi
balık yağı?

balık yağı ve multi vitamin ana öğünlerden sonra, bcaa spor esnasında, diğerleri dediğin gibi
Sosyal ağlarda paylaş

lan olm bu fiyatlarla protein tozunun hiç mantığı kalmamış. hani hiç vakti olmayıp para savuran biriyseniz anca
bi umut alıyonuz yazık lan size de alın hadi alın placebo falan olur bas glutamin, karnitini. aman dikkat et aç karna al öbürünü tok karna gece uyanıp al. boşa spor yapmış olma
Sosyal ağlarda paylaş

%10 fark olur abi. olay mutfakta. vereceğin parayı daha güzel beslenmeye harcarsan yağlar uçar gider zaten. böyle şeyler genelde %11 yağ oranından %7'ye düşmeye çalışan adamlar için önemli. onlar da zaten supplement mupplement uğraşmaz clen vs girer.

konu supplementler olunca işin gerçeği, protein ve creatine. bunar dışındakilerin gerisinin farkettireceği %5.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...