Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Polisi İsrailli yolcuları tutukladı.

demian

Öne çıkan mesajlar

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4117910,00.html

said:
Israeli passengers on board a Turkish Airlines flight that landed in Istanbul on Monday morning were detained by local police after their passports had been taken away from them.

not: linkte "turkish capital" yazmışlar, gülmedim degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Taciz edercesine aramaya falan birşey demiyorum ama yahudi bir arkadaşın düğünü için davetli olarak İsraile giden kuzenimi random seçip 3 saat sorgulamışlardı.

Bırakırken söyledikleri şey: Sorry but we are at war.

Lulz

Yine de çiğneyeceğimizden büyük lokmayı yutmaya niyetlendik. Savaşa falan bile gerek yok, bir gecede X milyar dolar sıcak para çıkıverirse türkiyeden mosmor oturur kalırız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The Turkish Navy, they added, is no match for Israeli missile boat technology and their electronic jamming and tracking systems. Neither do the Turks have advanced submarines like Israel's German-made Dolphins or close air cover.

envantere bakalim

"Israil Deniz Kuvvetleri" said:

3 corvettes
10 missile boats
3 submarines (Dolphin class)
42 patrol boats
6 support ships
19,500 personnel

"Turk Deniz Kuvvetleri" said:

75 aircraft
19 Frigates
7 Corvettes
14 Submarines
108 Fast Attack Craft
48,600 personnel

lol shalom kafasi asdffds, israil ordusunun kara kuvvetleri ile ovunsun ok deriz, hava kuvvetleride egitim olanakalri kisitli olsada baya iyide israilin donanmasi saka lan direk asdfasfd, dunyanin en dandik donanmalarindan biri direk eheuehu

debkafile sitesi zaten direk JIDF kokuyor
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

said:
The Turkish Navy, they added, is no match for Israeli missile boat technology and their electronic jamming and tracking systems. Neither do the Turks have advanced submarines like Israel's German-made Dolphins or close air cover.

envantere bakalim

"Israil Deniz Kuvvetleri" said:

3 corvettes
10 missile boats
3 submarines (Dolphin class)
42 patrol boats
6 support ships
19,500 personnel

"Turk Deniz Kuvvetleri" said:

75 aircraft
19 Frigates
7 Corvettes
14 Submarines
108 Fast Attack Craft
48,600 personnel

lol shalom kafasi asdffds, israil ordusunun kara kuvvetleri ile ovunsun ok deriz, hava kuvvetleride egitim olanakalri kisitli olsada baya iyide israilin donanmasi saka lan direk asdfasfd, dunyanin en dandik donanmalarindan biri direk eheuehu

debkafile sitesi zaten direk JIDF kokuyor

topikte ilk aradığım posttu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...