Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok mu hayvanız

Rerore

Öne çıkan mesajlar

haberlerde rastgelmiştir, link bulmaya kasmıycam

rafting yaparken taciz edilen rus çifti

ilk hayvanlığı ben yapayım yenge çok güzel

neyse şimdi bunların söyledikleri doğru mu harfiyen
adam bildiğin dayak yemiş de, kız gayet cool takılıyor
tamam ciddiye almak için illa daha kötü bişey olması gerekmesin de
tam olarak öyle bişey olmamıştır ümidiyle bir şüphe oluştu
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Bu tip hayvanlıklar direk insan olmamakla alakalı, yani tabuyla , kültürle , sosyal yapıyla değil. Ülkemizde hızlı bir şekilde, cinsellik tabu olmaktan çıkıyor, görün bakalım azalacakmı bu hayvanlar ?
Bence azalırlardı ama tabu olmaktan falan çıktığı yok biz sadece kendimiz gibi düşünen insanlarla yaşadığımız için bize öyle geliyor olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Hep aynı noktaya geliyoruz ama sadece bu konuda değilki insanımızın hayvanlığı. Yakın çevremizde namus ahlak bekçisi kesilip, bir metre ilerde gördüğümüz bir kadına sulanır, hatta taciz ederiz, trafikte hep kendimizi haklı, öncelik sahibi görürüz, tanıdıklarımız vasıtasıyla devlet dairelerinde kolaylık görmeye çalışırız filan filan.
Tabi haberde geçen olay ileri derece saldırganlık.
Sosyal ağlarda paylaş

Abla kütür kütürmüş şimdi, adamın o tiple o kadının yanında bulunması bile dayak yemesi için geçerli neden gdsfg

Bu rafting olayı anladığım kadarıyla Antalya yerlisinin rus taciz etme mekanı, gruplar halinde rus ellemeye gidiyorlarmış adamlar, herhalde kızı çok beğendiler ve aradaki "kocası" gibi küçük bir problemi ortadan kaldırıp işlerine devam etti adamlar.

Bir ay önce falan Antalya'daki arkadaşım anlatıyordu, kardeşim rus var dedi gittik, bütün Antalya esnafı kalkıp gelmiş, ordaki bir amca olayı organize etti, kanolara o yerleştirdi vs. diye. Herhalde ortamda dişi rus başına 3 ya da 4 erkek düşüyordu ahahhah
Sosyal ağlarda paylaş

Önce o kare biçimli, başörtülü, suratında benden çok kılı olan, çatık kaşlı, arnold omuzlu yurdum teyzesini güzelleştirmek devlet politikası olmalı bence.

Adam bir karısına bakıyor, bir rus turiste bakıyor, bir de rus turistin sevgilisine bakıyor; orada kısa devre veriyor sonra adam.
Sosyal ağlarda paylaş

buna yakın bi alakası var;

hedehodohop said:

Çift taraflı bir denklem .Cinselliğin tabu olduğu ,sürekli sınırlandırılmalara ve muhafaza edilmelere dayalı bir kültürde bu tür manyaklar,sapıklar giderek daha da artıyor.Korunmak için yarattıkları sistem kendilerini yok edicekleri yaratıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Bir ay önce falan Antalya'daki arkadaşım anlatıyordu, kardeşim rus var dedi gittik, bütün Antalya esnafı kalkıp gelmiş, ordaki bir amca olayı organize etti, kanolara o yerleştirdi vs. diye. Herhalde ortamda dişi rus başına 3 ya da 4 erkek düşüyordu ahahhah

şöyle bişey tahmin ediyodum ben de, bizim erkeğe rus deyince beyne giden kan damarları büzülüyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...