Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Telefon Tavsiyesi

imamizer

Öne çıkan mesajlar

şu ana kadar memnunum. pil malesef her telefonda olduğu gibi 1 gün dayanıyor aktif kullanımda. mesela ben 7-8 saat radyo dinledim, 2G modunda da zırt pırt facebook twitter falan baktım (yarım saatte bi kesin bakmışımdır). akşam 7.30 da pil %10 a düştü.

bunun dışında cihazda death grip denen olay var biraz ama update ile çözüldüğünü söylüyolar. çok moronca tutmazsan sinyal ölmüyor. zaten bu telefonlardaki kronikimsi nedenlerden seçmekte zorlandım ben sonunda aman yeter dikkat ederiz tutarken en kötü dedim aldım.

vodafone dan kontratsız aldım ben. her bayi satmıyo ama satan bi yer bulunuyo elbette kontratsız. vodafone un internetine çok kötü diyolar bilemiycem bende turkcell var.

telefonu tavsiye ederim. alacak olursan aldığında iyi kontrol et. pil kapağı oynama yapan ve ön camı köşelerden birinde ciddi biçimde havaya kalkmış olanlar var, alırken onu kontrol et.
Sosyal ağlarda paylaş

telefonu başka yerde göremedim. gerçi çok da gezemedim çünkü dizim sakat, değnekle yürüyorum bi süredir. internetten almak istemedim çünkü yukarda bahsettiğim nedenler var, elle kontrol edip almak en mantıklısı. 1200 e aldım 12 taksitle. hepsiburada da 1230 lira. kontratsız almak istemedim çünkü vodafone un internet hızından çok şikayet var. ayrıca benim evimde vodafone biraz sıkıntılı çekiyor. zaten telefonda vodafone rom falan yok. ondan tırsıyodum ama olmadığını görünce sevindim. şimdilik rom oolayına girmiycem.biraz kullanayım ondan snra bakarım...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Alın teriyle kazandığınız paraları götürüp anca elin androidli ioslu cihazlarına yatırırsınız anca bunları konuşursunuz sabahtan akşama kadar forumlarda. bitek bu degil abi yani.memleket meselesi gibi oturup tartışması falan bide.yahu akıl sağlığı yerinde yaşını basını almıs kaç adam sunu tartışır ya bu kadar?ben 20 yasındayım ekmek elden su golden yasıyorum okula gitmekten baska hiçbir görevim yok.ben wowda spell power ın verdigi dmg ın hesaplamasını veya ne bileyim sc2 de spend quotient hesaplamasıyla falan ugrasirsam kimse bana bisi demez ugrasmiyorum da nitekim ama arkadasım senın ısın gucun yok mu ya.ben hiç reröre etmedim yani belirttiğim üzere geldim samimi bi sekilde uzmana gorun falan dedim yani.27-28 yasında oldugunu dusunuyrum bilmiyorum tam ama bu yasta bi insanın bunlara bu kadar kafa yorması sağlıklı değil.gerçekten degil yani.git iş güç derdine düş kariyer derdine düş askerlik derdine düş ne bileyim bi sorumlulugunla ilgili derdin olsun ya.he eğer sen bunları bu yasında dert etmiyosan bunun sayılı acıklamaları vardır ve bunlardan birisi de sen ailenin gotune güvenen ve 25 üstü bi yaşta hala ailene yük olan bi adamsın net.neyse abi ben acil şifalar diliyorum baska bisi demiyorum yanı.sabaha kadar tartısın cok da sikimdeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Sony Ericsson Xperia x8 ya da x10.
ben de x8 var memnunum baya.

bu. x8 bende de var

hatta x10 mini de var, mini pro da.

mini pronun ekranı çok küçük ama klavyesiyle gayet süper işler çıkarabiliyosun.

x8 de ekran büyüklüğü açısından tokatlıyor ve o denli büyük de değil.

her özelliği mevcut. x8'i 1 yıl kullandım.
Sosyal ağlarda paylaş

sayın patiler ben de tabletin yanında şu symbian dan kurtulmak istiyorum, androidli 1000civarı modellere baktım..

Vatan da çalışan bi tanıdık galaxy w yu önerdi.

Fakat o telefonla ilgili bazı endişelerim var. Mesela ben öyle koruyucu jelatin fln ıvır zıvır kullanmayı sevmiyorum. Galaxy tab gayet iyi şu an herhangi ufak bir çizik dahi yok. Fakat bu galaxy w yu da gorilla glass yokmuş. Ne derece etkir? Ya da kullanan var mı?

Bir de ekran konusu var. İllaki amoled gerekir mi? Bunda lcd varmış ?
Sosyal ağlarda paylaş

ikisinede baktım teşekkürler önerileriniz için

motorola defy biraz kalın ve işlemcisi biraz eski kalmış sanki

xperia ray aklımı fena halde çeldi, timescape i de baya beğendim, biraz daha büyük ekranı olsaymış baya iyi olurmuş

yalnız bişi sorucam mesela bu xperia ray de 320 mb kullanıcıya ayrılmış hafıza var, bu sıkıntı yaratır mı? yani hafıza kartı takıp default olarak karta kaydeder mi uygulamaları vs.?
Sosyal ağlarda paylaş

Belirli programlar dışındakileri gönderebilirsin.

Ekran aslında ideal. Benim gibi android olsun, şık olsun, telefona benzesin diyorsan alet süper. Yok ekran küçük gelir diyorsan illa o fiyat aralığında Neo var. Para var diosan Arc S alabilirsin.

Ray oldukça da sağlam bir tel, ofisteki salak kızın teki çat diye yere düşürdü alet taş gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...