Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seccadeni al gel

mani

Öne çıkan mesajlar

ahahah rage e gel, dokunmayın abi kılsınlar ne zararı var.
Çıkışında simit falan yiosun, böle bi aile kaynaşması güzel oluyor bayram namazları.

ayin diosunuz da, abi çıksın o zaman bi hristiyan örgütü düzenlesin böle bişi. Nolcak yani. Onuda mı aleperenler yapsın ıstıonuz lol.
hükümetin alperenlerle alakası ne onu da çözemedim biri hükümete bok atmış.

Öle bi konuşunouz ki sanki başka dinden olanı taşlıyoruz ülkede. Böle bi rage bi agresfilik almış gitmiş. Bizim evdekiler yazık, oruç tuttuğumuza pişman olduk diyorlar bu yazın, yargılayan yargılayana memelkette.

raat olun biraz yaw. rahat bırakın insaları yargıç kardeşler.
Sosyal ağlarda paylaş

Supradyn said:

Fin said:

abi şu sokakta namaz kılanları tekmeleyesim geliyor

bi denesene allanı

her aklımdan geçeni denemiyorum :P
öyle niye namaz kılıyorsunuz modunda değilim 2 sokak aşşada boş cami vardır bunlar illa gider sokaklara yayıla yayıla kılarlar hem namaz dediğin temiz bi yerde kılınmazmı pardon ama kaldırımda namaz ? genel olarak şova döküyorlar yoksa kimsenin ibadeti beni ilgilendirmiyor

ps:dötüm yemiyor bide aslında bi taksiye binip kaçabilirimde
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:

aslında ayasofya da cuma günleri namaz pazar günleri ayin olsa süper olurdu

tam bir ütopya, keşke olsa

Bir de Fatih falan demişler ama ben Fatih'in İstanbul'un fethinden önce ciddi ciddi İstanbul'u fethettikten sonra devleti Hristiyan yapmayı düşündüğünü yazan birşeyler okumuştum. Belki "ya şöyle olsaydı" tarzı birşey de olabilir de aklımda kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Devleti hristiyan yapmak değilde kendi dinini oluşturmak gibi ütopik birşey, Sünni müslüman bir krallığın başında, ortodoks kilisesini ele geçirmiş, roma'yı da alıp üçünü birleştirmek gibi bir fantazisi varmış diye anlatıyorlar ama hiçbir yazılı kaynak yok, sadece avrupalı tarihçilerin teorileri var ortada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...