Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

American Horror Story (2011) - FX

mani

Öne çıkan mesajlar

bu sezon ana karakterler arasında clairvoyant kız dışında bir tane iyi niyetli yok. o da öbürlerine uyacağı için sçş sdf. burnu boktan çıkmaz bu cadıların.

dizinin sezon öncesi teaserları, promo shotlar falan rekor. hatta o vidyolar dizinin kendisinden iyi sdfds. acayip creepy yapıyorlar. tam korku işte onlar. dizide böyle karakterdi dramdı derken dozaj azalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
“It ends up being a lot of time during the year being committed to something… I haven’t done that for a long time. It’s like doing a stage play between the rehearsal and the run. This is a 6-month commitment every year. That will be four years in a row. I want to have more time to myself I guess. Once it’s over and I have a full year ahead of me with nothing to do, who knows? It might not have been the best decision. But I think four years doing something is a sufficient amount of time.”

4. sezondan sonra bırakıyormuş diziyi Jessica Lange.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
yeni başladım ilk sezon 4. bölümdeyim. tam türü nedir ne diye adlandırılır bilmiyorum ama tam aradığım dizi. psikolojik gerilim sanırım bunu en iyi tanımlayan. çoook başarılı gidiyor benim için. umarım ilerki sezonlarda lost gibi hayal kırıklığı yaşatmaz.

spaylır

şu arada beliren komple siyah giyimli seksi abi lost'ta arada beliren kara duman gibi gogoLatex sdfs

Sosyal ağlarda paylaş

cadı dizisinde ölenin geri gelmesi bu kadar ters köşeye yatırmasın be eheh.

son bölüm güzeldi. hatta axeman ile birlikte en iyi iki bölümdü. o sessiz sinema açılışı cilloptu mesela.

bu sezon hikaye de gerilim de dizinin kendi standartları içinde sınıfta kaldı. :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...