Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden adam gibi Siege yapmayı olanak sağlayan MMO yok?

ogi_can

Öne çıkan mesajlar

Mighty_THoR said:

her kim warhammer da siege vardı hemde bir saat sürüyordu derse bende ramazan günü kafanız mı güzel demek istiyorum.

8 saat de 32 kale almışlığım dolayısıyla bir okadar da kaybetmişliğim var. Bir kere kimse kale savunmuyorduki çünkü kale savunmanın bir manası yoktu.

kale savununca da ele geçirince de loot ve puan geliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

her kim warhammer da siege vardı hemde bir saat sürüyordu derse bende ramazan günü kafanız mı güzel demek istiyorum.

8 saat de 32 kale almışlığım dolayısıyla bir okadar da kaybetmişliğim var. Bir kere kimse kale savunmuyorduki çünkü kale savunmanın bir manası yoktu.

8 saatte 32 kale almış olman nasıl aynı zamanda 32 kale kaybetmene önayak oluyor onu kesinlikle anlayamadım. ayrıca 8 saat içinde 2 tarafın da 32şer kale işgal etmesinin imkanı yok. sen başka bir şeylerden bahsediyorsun muhtemelen.

savunmanın manası da var, savunan da var ayrıca. sen köylülerle oynamışsın hep. =\
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:

Mighty_THoR said:

8 saatte 32 kale almış olman nasıl aynı zamanda 32 kale kaybetmene önayak oluyor onu kesinlikle anlayamadım. ayrıca 8 saat içinde 2 tarafın da 32şer kale işgal etmesinin imkanı yok. sen başka bir şeylerden bahsediyorsun muhtemelen.

savunmanın manası da var, savunan da var ayrıca. sen köylülerle oynamışsın hep. =\

hehe hayal dünyanda yaşamaya devam et ben bozmayayım.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an ki siege sisteminde kolaylaştı baya ona laf yok. Hoş gene 8 saate 32 keep almak imkansız.neden imkansız altdorf/ic oluyo zaten elf,empire,dwarf ın 2 sini lockladığın zaman. bu ikisini kitlemen demek 6 map lockladın kafadan anlamına geliyor. e 1 saat zaten altdorf/ic sürüyo filandı falan.
yani totale vurursan 32 sayısı baya bi imkansız 8 saatte.

Neyse benim anlatmak istediğim bu değildi zaten.Oyunun ilk senesinde (map lock mantığının 64 vp üzerinden döndüğü sıralardan kastım.hatta pve contentle 1 vp filan alabildiğin zamanlar) siegeler warhammerda daha uzun sürüyordu.Altdorf/ic 3 stage den oluşmaktaydı.O da baya vakit harcatıyordu kale önünde sağlam strateji dönüyordu falan filan.

Oyunu dolu dolu pro bi guildde oynayan arkadaşları warhammer siege olarak ilk 1.5 sene tatmin etmiştir bende dahil. Demek istediğim bu.
Sosyal ağlarda paylaş

4 yıllık wow oyuncusuyum. az çok f2p dışındaki bütün mmoları oynadım. (marjinaliz ya para vererek oynamak istiyorum) ama arkadaş eve nasıl karışık bir oyundur? yemiyor başlamak açıkcası.

Darkfallı sanki denedim gibi. Level falan yok değil mi o oyunda? UO mantığı? Yani bu kadar siegei yaşatıyorsa tekrar bir trial açıp bakabilirim.

Siege falan dedim indirime girdi diye rift'i aldım. Gayet güzel mantığı 7betadaydım. Şunu öğrendim, 50. ve son levelda 1-2 makro ile oynuyorlarmış oyunu. Bir daha oynamamayı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hic DAOC ( Dark age of camelot ) oynamamışsın sanırım. Bu anlattıklarının hepsi DAOC ta mevcud durumda. Daha dun Midgard ve albion, hibernia haritasından 2 kale aldı ve yaklasık 100 vs 100 vs 100 gibi bi oyun döndü, yaklasık 4 saat.

bence bi araştır derim. Oyun popularitesini yitirdi gibi şeylere pek kanma. Bizim bi 5-6 kişilik bi guild gurubumuz var ve gayet egleniyoruz her aksam..

Bu sadece sana değil diger tüm patilere bi tavsiyedir. Oyunu biraz araştırıp bize katılabilirler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...