Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aliens: Colonial Marines

moriQ

Öne çıkan mesajlar

abi pulse rifleda red dot sight var

bi tek bunun olmasi bile rezalet olmasina yetiyo

bi gerilim yok her alien oyununda olmasi gereken

motion detector hic bi ise yaramiyo ve korkutmuyo bile cunku her zaman nerden geliceklerini biliyosun dusmanlarin

alienlar gerizekali ve bu yuzden korkutucu degil

ai cok cok cok kotu

grafikler 2005den kalma ve bug dolu

alien oyununda diger askerlerle savasiyosun

animasyonlar berbat, diyaloglar berbat

elle tutulur hic bi yani yok multi disinda

o da vasat iste
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

tomkat said:

abi pulse rifleda red dot sight var

bi tek bunun olmasi bile rezalet olmasina yetiyo

İstersen kırmızı nokta değil standart iron sight ile de kullanabiliyorsun. Ama o bir yana, bunun zararı ne:)
Benim oyunda en beğendiğim şey silahları rank atlayıp upgrade edebilmeemiz oldu.

iron sights fpslerin belasi oldu cikti zaten

hic baslatma beni iron sights ve diger uyuz attachmentlardan ahah

ayrica pulse rifle'a o hiyarca seyi koymalarina kizmamin sebebi pulse rifle'in yapisi

bildigin tufek gibi omzuna yaslayip ates etmiyosun o silahla

soyle duzeltiyim

iron sights var orijinal pulse rifleda ama oyundaki gibi omzuna yaslayip zoom alicak kadar yukari cikartip ates etmiyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Valla bence rezalet denecek bir oyun değil. Sadece vasat. O vasatlık da büyük oranda setting'den kaynaklanıyor. Aliens üstüne yapılacak bir oyun doğası gereği birbirini tekrar eden çatışmalardan oluşuyor, o da kısa sürede tekdüze hale geliyor.
Valla yaklaşık 7-8 yıl önce çıkan AvP 2 de aynı settingi kullanıyordu ve hiç de vasat değildi. O yüzden stüdyoların beceriksizliğini Alien dünyasına atmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

ObuzHapsever said:

Komutan said:

Valla bence rezalet denecek bir oyun değil. Sadece vasat. O vasatlık da büyük oranda setting'den kaynaklanıyor. Aliens üstüne yapılacak bir oyun doğası gereği birbirini tekrar eden çatışmalardan oluşuyor, o da kısa sürede tekdüze hale geliyor.
Valla yaklaşık 7-8 yıl önce çıkan AvP 2 de aynı settingi kullanıyordu ve hiç de vasat değildi. O yüzden stüdyoların beceriksizliğini Alien dünyasına atmayalım.

hatta o avp2'nin 3-4 gömlek altı sayılabilecek yeni Sega'nın AvP'si bile bundan iyi. bunu oynamadım gerçi de videolardan ne olduğu bariz görülüyor ya.

bi kere en başta, ortada hali hazırda bir sürü başarılı örnek varken, multiplayerdaki o rezil alien gameplayi nedir ya? alien hitbox'ında ve texture'ında map spec ediyomuşsun gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

ayrica bana ne ya

begenen begenir

half life 3 gelsin

ona da iron sight koysunlar, cavus emir versin, onu takip edelim onda da

bunu begenen onu da begenir

Beğenmekten ziyade, iron sight'a yaklaşımın hayli ilginç geldi. Gerçek hayatta karşılığı olan bir mekanik ve mesela Half-Life serisinde(ve diğer birçok shooter'da) kullanilan cross-hair daha gerçek dışı.

ObuzHapsever said:

Evet, AvP2 vasat değil kötü bir oyundu. AvP1 ise gayet iyi bir oyundu.
Sosyal ağlarda paylaş

ozetle, yeni bir Duke Nukem Forever fiyaskosu..O kadar sure gecsin (sanirim 2006-213), final urun bu olsun, elde ki malzeme boru gibi alyen lore. Serefsizler ya ehuehe cok hevesliydim, bundan sonra da nah cikar guzel bir alyen oyunu...

Nasil FoV'dur o ya..Ripleyin silahi gakguk ekranin 3de1 ini kapliyor...Normal Pulse rifle'a bide reddot taktirinca nerdeyse ayni kafaya geliyor, Acog'da denemislerdir muhtemelen ama ekranin 1/2si giderdi herhalde..

Grafik/texture/ fizik/ animasyon konusuna hic bisi demek istemiyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...