Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011'de hep beraber, burada elele hamile kaliyoruz... :)

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

yumy said:

said:
tatlım ben o zaman baya vajinal orgazm oluyorum çünkü pek dokunmaya gerek kalmadan eşim o işi hallediyo çok nadirdir benim dokunupta boşaldığım.
sen niye hiç yaşayamadın tatlım bi rahatsızlıkmı veya kendini veremememi

"Peki cnm aşırı bi sıvı geliyo mu?Çünkü vajinal orgazmda çok fazla sıvı geliyomuş hatta uzmanlar orgazm olacaksanz yanınzda havlu bulundurun falan diyo Canm kadınların bi bölüm bunu yaşayamıyo ne yazık ki :S rahatsızlık olmasa da stres bile engel olabiliyomuş vajinal orgazma.Bilmiyom ben sanırım kendimi veremiyorm :/ Bi kere olmuştu aslnda ama ben onu yanlş anlayıp tutmuştm :( Yani zaten kadn vajinal orgazm yaşayacağı zaman tuvaleti gelr gibi sıkışıyomuş bi anda.Bnde tuvaletm var sanp kendimi sıkıyodm meğer orgazm olacakmışm :D :D "

HAYIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR
Sosyal ağlarda paylaş

Gosser said:

marksman said:

mascio said:

tıklamaz olaydım, okumaz öleydim

abiiiiiiiiiiiiiiiiiii
çok iyi troll topiği millet birbirini trollemiş
lütfen böle olsun gerççek olmasın bunlar

hayır olmasın

olmasıııııııııın

İkinci sayfaya geçemiyorum okuyamıyorum lan yok mu ikinci sayfası bunun :/.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bizde 3 ay boyunca yatmadık.en sonunda ben verdim ibiranın gözüne:))))...biraz rahatladıktan sonra zaten kendini kasmıyosun.ondan sonra kendi isteğimle yattım eşimle ve ben üste çıktım.bu şekilde oldu. alttayken çok acı duydum ama ben üste çıkınca kendimi zorlamadan girdim.

http://kaszpir.hlds.pl/4chan/wtf.am.i.reading.png
Sosyal ağlarda paylaş

gercek olamayacak kadar vahim lan.

said:
- ya arkadaşlar peki hiç azdıran bi hap kullanan deneyen varmı adını sanını ne olduğunu neler hissttirdiğini bile varmı

+ ya ben düşündüm aslında ama cesaret edemedim. arkadaşım kullandı tek kapsül satılıyor cok pahalıhemde amao gün misafirleri gelmiş kız yastıkları kemirmiş oişe yaramış ama hepsi yararmı bilmem..

- tatlım bi ogrensen ya ben bu ara baya azıttım galiba:)) adamıda azıtıyım kaçacak yer arasın bi oğrensende bizde denesek:) bide öle miafir falan gelirmiş veya eşim istemezmiş zorla yine isterim... ayy hakketten bide onu içipte işi denk getiremezsen işe bak ovala dur artık:)))
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de bu sitede feyk hesabım var desem, ve GERÇEKTEN çok faydalandım desem, sonsuza kadar afaroz edilir miyim patiden? BAN değil ciddi ciddi afaroz. Sorduğum sorulara (ki hiç bir erkeğin bilmesine imkan olmayan şeylerden bahsediyorum) çok hızlı yanıt aldım. Search eder bulursunuz diye ne sordum ne öğrendim burada yazmıyorum ama cinsellikle ilgili DEĞİL onu garanti ederim :)Bu iki sayfa çok acayipmiş hiç buralarda dolanmamıştım.

Sorularıma gelen cevaplara da "Teşekkürler canım" Sağol şekerim" gibi yanıtlar yazmıştım, kendi yazdıklarımı okurken zihnimde travesti sesi duyuyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...