Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Can Yücel'in mezarına saldırı

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Pirvan said:

Vasiyetimde o kadar ucuza kaçıp domuz falan istemem, vasiyet sonuçta ne istesem yapmak durumundalar.
Mesela paticikteki şakirtleri ortaya alıp birkaç yüz kişi etraflarında vuvuzela ile serenat yapsın isteyebilirim. Çok romantik olur

bole bi istekle gelirsen buyuk ihtimalle akli dengesi yerinde degil derler zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Pirvan said:

Vasiyetimde o kadar ucuza kaçıp domuz falan istemem, vasiyet sonuçta ne istesem yapmak durumundalar.
Mesela paticikteki şakirtleri ortaya alıp birkaç yüz kişi etraflarında vuvuzela ile serenat yapsın isteyebilirim. Çok romantik olur

bole bi istekle gelirsen buyuk ihtimalle akli dengesi yerinde degil derler zaten.

Sen akıl işlerini boşver dini dengen yerinde olsun yeter
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ShadowFury said:

dasaaa said:

SNA1L said:

ben mezarımın üstünde sevişilsin istiyorum

sonra mezarimi niye kirdilar?

sonra müslümanlar barbar diye bir önyargı niye var?

abi muslumanlara karsi hep onyargi var ki.
en azindan hakketsinler

müslümanlık nası bir şey diye merak edene şurda senin yazdıklarını okutsam adamda direk ön yargı oluşur.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi uygarlık çizgisini ölülerimize verdiğimiz değer belirler yoksa hayvandan farkımız kalmaz. hani neden yıkıyoz neden şarap döküyoz gibi bi konuya girersek o Ölülere verdiğmiz değerde yatar Saçmalık yada mantıksızlıkta diili İkincisi dasaa su yanlızca çiçekler için dökülmez biraz mezarlıklarda zaman geçir pek çok müslümen mesazrıın suyla yıkandığını görürsün çiçek olsun olmasın

eh amcada bunu istemiş nolucak yani. İkincisi madem öyle müslüman bi ortam dayak yiyoz o zaman senin evinin önünde bekliycem ve hergün bana haraç vericen yoksa dayak yiycen ok ... bu yüzden kanunlar var orman kanunu diil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...