Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ada Aldim...

CryMeARiverfix

Öne çıkan mesajlar

Avukata filan niye sormadin demissin evet zaten avukatlarla beraber aldim avukatsiz sozlesme boyle buyuk isler icin hic akil kari degil zaten.

Ada yi aldimmi ? evet ALDIM

Ada Nerede ? Soyleyemem Uzgunum Tum islemler tamamlansin tam ustume gecsin Soylerim Hepiniz gelirsiniz. Ama 100Metre kadar sinirdan uzaklasip Multeci olmaniz gerekiyor.

Ruya degil GErcek ...

istedim yaparim dedim yaptim ! ok ?
Sosyal ağlarda paylaş

CryMeARiverfix said:

Ada Nerede ? dağa kaçtı bıdı bıdı bıdı

bak güzel kardeşim

eğer troll olsun diye başlığı açtıysan eyvallah, hepimiz genç olduk hepimiz yaz tatilinde sıkıldık. kötü şaka der geçeriz.
(bkz. başka bir kötü riverfix şakası)

ama

hakikaten ada alıp mmorpg kökenli foruma elinde tuzla koşarak başlık açıyosan İLKİNDEN ÇOK DAHA BETER.

şimdi önünde iki seçenek var

1- ya tamam eyleneyim dedim hemen de üstüme geliyosunuss:)) gibisinden kıvırmak ve yaşantımıza devam etmek

2-forumun zenginlerine yakışanı yapıp "ezikler fakirler kıskanıyosunuz siz açın wowunuzu oynayın bim cipsinizi yiyin ben adama gidiyorum byeesss" konulu efsanevi bir paragrafla foruma veda etmek.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

CryMeARiverfix said:

Ada Nerede ? dağa kaçtı bıdı bıdı bıdı

bak güzel kardeşim

eğer troll olsun diye başlığı açtıysan eyvallah, hepimiz genç olduk hepimiz yaz tatilinde sıkıldık. kötü şaka der geçeriz.
(bkz. başka bir kötü riverfix şakası)

ama

hakikaten ada alıp mmorpg kökenli foruma elinde tuzla koşarak başlık açıyosan İLKİNDEN ÇOK DAHA BETER.

şimdi önünde iki seçenek var

1- ya tamam eyleneyim dedim hemen de üstüme geliyosunuss:)) gibisinden kıvırmak ve yaşantımıza devam etmek

2-forumun zenginlerine yakışanı yapıp "ezikler fakirler kıskanıyosunuz siz açın wowunuzu oynayın bim cipsinizi yiyin ben adama gidiyorum byeesss" konulu efsanevi bir paragrafla foruma veda etmek.

Forumu terketmeyerek Fakir oldugunu tastikliyormusun yani sen suan... senin 2009 dan beri gereksiz sacma konularinida gordum.

Ben 2004 yilindan beri pati uyesi olan birisi olarak burada paylasim yaptim ...
Forever Nix :)

R U MAD ?

Ama GERCEK !
Zengin oldugumda gercek...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...