Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsanevi paragraflar arşivi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Yılmaz Özdil Fan Club

http://forum.paticik.com/posting.php?13,reply,6168663,quote=1

Viktor said:

en buyuk fani benim!

http://i.imgur.com/IzxDL.jpg

ozellikle bidon kafa ile diyaplo 3 yazilarini cok basarili buluyorum!
said:

Diyaplo 3

http://www.hurriyet.com.tr/_yazarlar/images/249b.jpg

Diablo...

ispanyolca seytan demek

1996da blizzard denen amerikali gencler yapmis

alman var, yahudi var, iranli var, iskandinav var...

ispanyol yok...

turk hic yok...

simdi ucuncusu cikmis

bizim genclik ayila bayila oyniyor, kapialra dizildiler dun gece birbirlerini eziyorlar

normal versiyon 150, koleksiyoner 300!

asgari ucret hala belli ama sira olmus sira!

elin amerikali sirketindeki cok kulturlu ekibin yaptigi ismi ispanyolca olan oyuna paralari saciyor genclik

para basiyor adamlar bir gecede

bizde ise kindar genclik var, holivud cakmasi fetih filmi ile gurulaniyoruz hala

ama olsun tablet verdik cocuklara dahada tuketsinler diye

sumerlilerde tablete yaziyordu oysa ama gelde anlat nafile!

simdi diyaplo oyniyor bizimkiler, bakarsiniz jeton duserde gercek diyaplonun tepelerinde oldugunu kavrar ama bunun icin once RTE efendinin loot dusurdugunu soylemeniz lazim, malum nato kafa nato mermer...

el clasicco topici yerine bunu kullanalim bundan sonra, A.K.A. YILMAZ OZDIL GENERAL
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

abi çizim lastfm stalk harras patideki adamın xunn'un sevgilisine yavşaması falan

OLM BURDA NASI Bİ FİLM DÖNÜYOR?

bi biz mi buraya girip embesil gibi akp chp diye konuşup elf cüce diyip çıkyıoruz lan adamlar nası aksiyonlar çeviriyor vay arkadas yıhyıhyıh

asdgf kanımca burada durabilir.
konu : http://forum.paticik.com/read.php?2,6518830,6520398#msg-6520398
Sosyal ağlarda paylaş

editor said:

Haha suan muhtelemen elinde cips burnu sumuklu eli seyinde takiliyorsun makina basinda.... Hem ayrica benim senin parana ihtiyacim oldugunu nerden cikardin ? Sadece borsadaki hisselerimi soylesem azin ucuklar adam olacaksiniz adam ! Konu garbage a dusmeseydi hayet guzel tartisma olabilirdi kanimca ama suan trollden baska bir olay yok o yuzden byebye
Sosyal ağlarda paylaş

Samin scye surekli laf etmesi ( bilmemne oyununda oklar ruzgardan bile etkileniyor scde bu bile yok cok kotu rts mantigiyla ) darkin patladigi mesaj.

dark-dr said:

iste karsinizda...

yenilikci 2D fizik motoruyla angle/wind/velocity vektorel hesaplamalarinda STRATEJI aleminde devrim yapan, kaliplari yikip yenilik ustune yenilik getiren oyun...

Advantage of Height, Importance of Wind, Absurdance of Combined Arms gibi gercek hayat kavramlarinin bir strateji oyunundaki ilk enkarnasyonu!!

sonsuz degisik orjinal terrainde rakip topu binlerce degisik aci ve degisik hizla yoketme sansi ve bunun getirdigi degisiklik yelpazesi...

oyundaki iki irkinda(green player&red player) tartisilmaz dengeli olmasi konusunda rakip tanimayan oyun...

5 starcraft toplasan bu kadar strateji icerigi yoktur... oyunda asmis fizik motoru var kardesim bi kere!

iste karsinizda,

the most innovative RTS OF ALL TIME!

BANG BANG!

http://members.chello.at/theodor.lauppert/games/bangbang.png

http://forum.paticik.com/read.php?35,959108,page=5#msg-959175
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

CthuLhu said:

goldbären said:

daha ilk günden 29.98 dolar istedi. verdim. 30 günün sonunda tekrar istedi. bitirdim ben de.

abi hiç benden 29.98 isteyecek sevgilim olmadı ya. hani para verdim onun yerine bişeyler aldım ayrı ama direk ihtiyacım 29.98 versene diyen olmadı olsa yeminlen çıkarır 50 dolar verirdim yani.

CthuLhu said:

ya birinden para isterken ihtiyacın 8.78tlyse 10lira istersin düz hesap. 29.98 istenmesi çok şahane bence

seviye lütfen /sae

ispiyon sonucu modun kendini silmesi de forumlarda görmek istediklerimizden
Sosyal ağlarda paylaş

farukharun said:

selamlar güzelden öte bir yazı olmuş nedesem yalan olur. hiç beklemezdim o kadar yazıyı okumak ve bende birşeyler eklemek istedim. japonya da yaklaşık 3 ay kadar kaldım tokyo osaka kyotyo nara ve nagoya şehirlerini gezdim. gidişim tamıyla gezi ve seyahat amaçlıydı ve sebepten ötürü baya bilgiye ve insanlarla yakın dostluklar kurdum. bence bu insanları başarıl kılan tek şey yalan olmayışı kesinlikle yalan söylemiyorlar verdikleri sözü muhakkak yerine getirirler ve yalan şaka yapsanız bozuluyorlar. Ben japonların zeki olduklarını düşünmüyorum çok çalışkan olmak ayrı zeki olmak ayrı japonlar bir şey icad edemezler onu inceltiler küçültür farklı özellik ekler ama icad yok mesala televizyonu kim yaptı.amerikalılar japonlar ise onu geliştirir mesala telefonu avrupalılar onlar telefonu değişik modern hale getitir . bilgisayar amerka ürünü japon ounu monitörü inceltir vs vs. doğru sözlü ve çalışkan olmak ayrı bir şey zeki ayrı. birde 2 dünya savaşında amerikalılar yenildiler ve bugün garip ama japonya amerikanın sömürgesidir. hayla savaş tazminatı ödemekte ve hatta size japon merkez bankası dolar rezervin dışında bir tane başka para tutmaz. birde zaten japonya da 5 aile var o gördüğünüz tüm markaların sahibi mesala panasonik ile sony aynı ailenin firması askeri sayıfdır ve mafya sokalarda etkilidir yakuza git bir japon sokağında simit tezgahı aç seyyar 2 gün sonra hemen bir yakuza ziyaret edilir. Japonya güzel ama bize çok uzak olduğu için pek fazla hikayeler uyduruluyor. ucuz uçak bileti almak istiyorsanız buda mümkün olduğu kadar erken alırsanız o kadar kazançlı olursunuz ve uçak bileti satan firmaları takip edin ben www.biletgaranti.com adresten almıştım kiev ce mısır biletini burdan aldım düzgün çalışan bir seyahat acentası tavsiye ederim.
Saygılarımla

Şu çok iyi yaaa emek var en azından emeğe saygı rep.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
tam da ne zamandır güzel bi paragraf gelmiyor diyordum

cambazct said:

mila kunis'in de kasedi ciksin hatta bi gun mila kunis'le emma stone spora gidiyolarmis sonra cikista evlerine dus almaya gidiceklermis ama mila kunis'inn evinde o sirada sular kesikmis emma stone'a benim sular kesik sende dus alabilirmiyim demis... bunun kasedi ciksin iste

http://forum.paticik.com/read.php?62,6597971,page=5#msg-6598314
Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

farukharun said:

mafya sokalarda etkilidir yakuza git bir japon sokağında simit tezgahı aç seyyar 2 gün sonra hemen bir yakuza ziyaret edilir.

japonya - simit tezgahı - yakuza üçgeni..

güngörende sushi tezgahı açıp hakan pekerin adamları tarafından haraca bağlanmaktan bile daha yaratıcı

hakan peker?
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bunu nasıl kaçırmışız ya. muhteşem tespitler ahaha

Viktor said:

milletlerle hic alakasi yok acilista yapilan tespitlerin

modern erkek cidden kizini asiri simartiyor, aksine islam toplumlarinda bu konuda bir normallik var cunki kafa cinsellikle takintili oldugu icin baba-kiz iliskisi yapay bi sekilde kopartiliyor bir yastan sonra

bunlara yokluk ne ogretmeden prenses gibi yetistiriyorlar, ondan sonra kadin devrimininde etkisi ile ortaya erkeklerin belasi bir tip cikiyor

bu tip ev isi yapmiyor veya yapmak istemiyor, illa hizmetli tutulucak

yok nedir bilmiyor, her istedigi yapilicak

illa calisan kadin olucak, isten alinan para cok onemli degil BEN CALISIYORUM onemli

eger baba kiyamaz "ya benim prensesim elalemden emir almasin, kendi isini kuralim" derse zaten toptan ayvayi yedi, organizasyon uzerine PR, dugun davetiye, reklam, dekorasyon, model ajansi, catering vs vs anca etiler ve nisantasinda tutucak bir is kuruyorlar

sonra tabiki batiyorlar, dunay kadar broclari olsa bile babaya BABISKO NE OLURRR ARABA LAZIIIIM diye zorla aldiriyorlar, sonra vur kir adami mafediyorlar. Iflas edene kadar sirf calisiyor gibi gozukmek is kadini RP si yapmak icin paralari fasa fiso sirketlere gomuyorlar

bu noktadan sonra hevesleri gecerse ne ala, cok karsi ciktiklari zengin koca olgusuna siginip cekiyorlar kendilerini is hayatindan

eger maasli calisiyorlarsa daha kotu, kendi kazandigi zaten hanfendinin kendine ait, eve zirnik koklatmazlar

isin daha kotusu cocukta varsa bakici kadin, kres masrafi eklenir, hanfendinin kuaforu, makyaji, arabasinin benzini filan hepsi ust uste eklenince kazandigi parayi gecer zaten, CALISIYORUM AMA BEEEN OFISTEKILERR NE DEER SORAAA diye bide maaslarindan cok kiyafet masrafi yaparlar

bu canavari yaratanda hep kiz babalaridir, el bebek gul bebek simartip simartip hem kendi hem hemcinslerinin basina bela ederler bole iste

http://forum.paticik.com/read.php?13,6473446,page=1#msg-6473847

Çok başarılı tespit, tebriks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sende nasıl bi vicdan var ? Öbür tarafı hiç mi düşünmüyorsun? Haram nedir bilir misin? En önemlisi Kankam dediğin adamın charını nasıl hacklersin ? Bunların Hiç birini düşünmüyor musun? Eğer Telin warsa wer bişeyler anlatcam giden gitmiş bizim için önemli değil ama bunun senden gelmesi koydu bize eğer birazcık insaf warsa konuşalım hoşçakal..
Not: Deathın tek eğlencesi buydu başka hiçbişeyi yok unutma..

PyRa.

http://forum.paticik.com/read.php?45,1170354
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...