Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Benim bir alt vardı warrior sadece dungeon'lardan gelen itemlarla, bir gireyim dedim CRZ'ler nasıl, evet millet heirloom'lu filan ama çatır çutur da kesiyorum, dediğiniz gibi nerf filan mı geldi eskiden dokunamıyordun onlara. Tamam ben de full maviyim levelıma göre ama heirloom meirloom yok...
Zevkliydi yani hep böyleyse takılırım ben zone'larda. İleride item farkı açılmayacaksa yani çünkü yeni serverda heirloom filan gibi bir ihtimalim yok...
Sosyal ağlarda paylaş

4-5 gundur oynuyorum , kazzak server indayim , enteresan bir lag var. ping 60-80 civari gorunuyor devamli, fakat bildigin 1-1.5 saniye lag var , vendor npc e tikliyorum, anca 1.5 sn sonra ekrana geliyor, malzeme aliyorum, cantama 1.5sn sonra dusuyor.

wtfast i kurdum, yillar once kullanirdim, catir catir hizlandirirdi oyunu , bir farki yok.

ping duzgun gorunurken bu lag nedir , benden oldugunu hic sanmiyorum, sizlerde durum nedir ? beni gittikce rahatsiz etmeye basldi bu olay.

edit : ability ler aslinda o kadar gec calismiyo, hemen olmasada yarim saniye sonra oluyor diyelim, bu vendorlarda bir problem var :D

edit : konuya yeni bir soru sorayim, wtfast haricinde pingimizi isik hizina cikartan var mi tavsiye edeceginiz ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu aslında tamamen bakış açısı sorunundan kaynaklanıyor.

Bir alana gittiniz quest yapacaksınız, quest itemine tıklanmıyor biri direk "allahım herşeyde bug var" 'ı yapıştırıyor. Arkadan gelen adam alıyor gidiyor o quest itemi. Aslında gerçekte önden gidene o an için bir ağır spike girmiş. O gittiğinde o item zaten orda değil.

Bir yere gidiyor bir mobu kesmesi lazım ama mob ortada yok, targeta alıyor tam üstünde duruyor ama yok (abi herşeyde bug var) Aslında 5 adım geride tünel var mob tünelin içinden gidince ulaşılabilir bir yerde.

Mob var orda duruyor, vuruyorsun vuruyorsun ölüyor ama bir türlü quest olmuyor. Direk "bug var abi" sonra tekrar denerken aslında o moba karşı kullanılması gereken bir item var, orda questi yapmaya çalışan biri onu kullanıyori senin quest oluyor. Abi ne bugdı be 10 kere uğraştım, 5 defa relog yaptım sonunda oldu quest.

Bu böyle gider, 4 yılda özellikle guilde yeni girenlerin guild chatteki bu bug ağlamaları hiç bitmedi. Her durumu çözdüğümüz seferinde de bug falan çıkmaması asıl ironik olan kısmı.
Sosyal ağlarda paylaş

daha oyuna girer girmez ilk iş yaptığım pokemonda 7 kere farklı pokemon denememe rağmen karşıya hasar veremedim ve otomatik kaybettim. hani komutu algılamasa karşı taraf da saldıramıyacak. yani lag falan bişey yok, 60ms oyun

8. de mucizevi bir şekilde saldırmaya başladı

bu oyuna girdiğim gibi yaptığım ilk iş ve buglı. gelip hikaye okumayın burda
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna girdim, icerigin %1i olmayan sey buglı = gerı kalan %99 da buglıdır kesın

0/10, bok gıbı oyun, would not bang

bug yuzunden yapamadıgım quest sayısı level 90a kadar sadece bır adettı, bu kadar eskı ve artık sınırları zorlanan tren enkazı gıbı motorla adamlar gene sahane ıs cıkarmıslar, yepyenı next gen mmo getırıolar %90 ı bug kaynıo, 4 sene bekleyın udzelsın dıye savunuo fanlar fılan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...