Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İmamın Ordusu,Sıklaştırın Safları..

sivilce

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

aslında bakmayın, böyle şeyler iyidir.
Uzun vadede çok iyidir hemde, değişimin tabandan gelmesini sağlar.Tepeden olunca kavrayamıyoruz çünkü

Ben bu ülkede tabandan gelen bir değişim hatırlamıyorum valla. Hele tüm dünyanın aksine cumhuriyeti döve döve kabul ettirmek zorunda kaldıklarını düşünürsek. Ama bu tür şeylerle uğraşmak insanın vaktini almaktan, kızdırmaktan başka bir işe yaramıyor. İmkanım olsa da medeni ülkelere gidebilsem ._.
Sosyal ağlarda paylaş

nereye koysam bilemedim

şöyle bi video paylaşılmış facebukta.bide sanki mantıklıymış gibi paylaymışlar

facebuk

ne salak milletiz ya.nerden nasıl drama cıkarcagını şaşırıyor millet

televizyon dizisiyle şehitlerin pkk nın ne alakası var.yok sen silah sesi duydun mu.napalım elimize silah alıp dağda terorist avına mı cıkalım.veya oturup butun gun aglamak mı lzm.hani üzülüp geçiyoruz halkın yapabilceği ne var.devletin çözmesi gereken mesele

hyr nasıl bir klişe timi tarafgından hazırlanmış helal olsun

SİZ OTURUN DİZİ İZLEYİN AMA ORDA ŞEHİTLER VAR temalı video.hani düşüncede sıkıntı yok.sağduyulu olalım tabi üzülelim destek olalım

ama dizi üzerinden olaya girmek olmamıs
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

said:
Korların Orların ellerinde kadehlerle "canımız sıkıldı aman bir darbe yapsak da hayat renklense" diye can attığı dönemlerde siz şapkayı alıp giderken işkencelerle ölenler bu ülkenin imanlı gençleriydi beyler!

en çok şuna güldüm lan

:) Harbiden komik ya.
Bu ülkede hangi <> genç işkenceden ölmüş,mesaj sahibi bir ismini ya da birden fazla ise isim listesini yayınlasın da öğrenelim,saygılarımızı sunalım.Ulan memleketi Amerika-İran-Afganistan-Arabistan karışımı bir yer yapma projesini uygulamak uğruna 50 senedir bu ülkenin vatansever,devrimci,ilerici gençleri darağaçlarında boyunları çatır çatır kırılarak sallandırıldı.İşkencelerde 10binlerce kişinin hayatı söndürüldü,halen yüzlerce kişi kayıp(ne yazık ki bunların çoğuna da SOLCULUK adı altında hiçbir şekilde hayatları yok olan,kararan o vatanseverlerle en ufak ilgileri olmadığı halde yıllarca Kürtçüler sahip çıktı sırf propaganda amaçlı olarak-da neyse,ayrı konu-)...Bu ülkede Amerikan çıkarlarını savunmak uğruna vatansever gençlerin üzerine saldırtılan Ülkücü gençlerden de çok hayatını kaybeden oldu.Ama işkence de ölen imanlı genç(artık ne ise imandan kastedilen)ya da gençler her kim ya da kimlerse öğrenmek isterim.

Aluriel said:

imamın ordusu demişken şunu konuşmadık hiç. gerçi konuşulacak bi tarafı yok davanın tümü bu tarz saçmalıklardan ibaret.

http://haber.gazetevatan.com/ustegmene-sehven-9-ay/389085/1/Gundem

Abi iğrençlik işte.Nasıl bir İLERİ DEMOKRASİ ve hem de yıllarca eğittiğin,yetşmesi için dünyanın parasını harcadığın bir muvazzaf subayının 9 ay özgürlüğünün YANLIŞLIKLA alınmasına neden olabilir?Bu Ahmet Şık-Nedim Şener sever gazeteciler,tvcular,<> neden bu teğmenimizin haklarını savunmazlar(yanlış anlaşılmasın,Ahmet Şık ya da Nedim Şener'in tutukluluklarına ben de karşıyım ama benim kızdığım çifte standart uygulanması)?Şimdi bu 9 ay için bu teğmen nasıl bir karşılık almalı ya da ne bu 9 aylık özgürlüğünün kısıtlanmasını ve ilave olarak hem genç teğmen kardeşimizin yaşadığı psikolojik travmayı,ihanete uğramışlık hissini,ailesinin ve yakınlarının yaşadığı travmayı giderebilir?
Sosyal ağlarda paylaş

abi toplam 19 cd ele geçiriyorlar bu balyozla ilgili. 16 tanesi 1. ordu karargahında bulunuyor, ki hiçbirinin içinden suç unsuru teşkil edecek bir şey çıkmıyor.

kalan 3 cdden çıkıyor çıkanlarda. büyük çoğunluğu da meşhur 11 nolu cdden. baransunun verdiği 11 nolu cd.

fail dolu cd

2003 yılında hazırlanmış sözde. ilginçtir ki yıllar sonraki olaylar malum olmuş 2003 yılından hazırlayana. adı cdnin hazırlandığı iddia edilen tarihten 3 yıl sonra konulmuş olan hastane, ilaç deposu, 2006da kullanıma giren plaka, 2007'de aselsanda işe girdiği halde 2003'te ordaymış gibi görünen insanlar, 2005te alınan gemide 2003te sefere çıkan askerler, say say bitmez daha bu saçmalıklar.

yandaş medya sağolsun yoldan geçen adama sorsan bunların birinden bile haberi yok. he bi de yargı özgür ya hani, hukuk üstün ya, 1 kişi bile cesaret edip soramıyor nedir bunlar diye yahu. nasıl dava bu? insaf.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 12 Haziran'dan beri izlemiyorum.Gazetede almıyorum.Ben artık vazgeçtim siyasetten-ki beni 20 senedir tanıyan arkadaşlarım buna inanamıyorlar, o derece siyasetle ilgiliydim-

Zaten ekonomik durumum son 2 senedir hep aşağı doğruydu.
Asıldım işe-güce.
Bundan sonra mümkün olduğu kadar kendmi,ailemi,yakın çevremi en az hasarla içinde bulunduğumuz ortamdan sağ-salim geçirmek en büyük siyasetim.

Hee,ortalık karıştığında iyice,o benim öngördüğüm seferberlik durumunda çağırırlarsa giderim görevimi yapmaya. Ama o zamana kadar artık umrumda değil bu memlekette ne olduğu.

Yıldım işin özeti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...