Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tsk komuta kademesi istifa etti

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

"Işık Koşaner" said:

cidden işsiz, 5 parasız çapulcuların önde gidesiniz. sizin gibileri hergün kışlamda el açıyor. sonraki başkan gelince ricam kışlayı kilitleyebilir. şu orduyu göz ucuyla takip ediyordum, ülkenin genelinden ayrı bir kalitesi ve havası var, yöneteyim mutlu edeyim dedim ama daha ucuz nerede milletvekili olurum diyen, milletin ordusunu görünce çılgına dönen yetersizler buraya da bulaştı.

hadi şimdi trolleyin, zaten birazdan izmire'e uçmak üzere ayrılıyorum bir haftalıgına.

her türk asker dogar losers.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

said:
Soruşturma ve uzun süreli tutuklamaların bir amacının da TSK'nın sürekli gündemde tutularak kamuoyunda bir suç teşkilatı olduğu izleniminin yatarılmaya çalışıldığı, bunu fırsat bilen yanlı medyanın da

her türlü yalan haber, iftira ve suçlamalarla yüce ulusumuzu kendi silahlı kuvvetlerine karşı tavır almaya teşvik ettiği dikkatlerden kaçmamaktadır.

açıklama çok sert, ve bence durum çok daha kötü olacak,

ve bu işin sonu bir kaç yıl içinde sivil çatışmaya dönecek, ciddi anlamda iç savaşa doğru gidiyoruz, cumhuriyet için sokaklara çıkacağımız günler geliyor gibi

http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/180013_460s.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

Cumhuriyet gazetesi bile tamamını vermemiş abi. yuh yani. eksik kısım

said:
Türk halkı çoğunuz apolitiksiniz, feto'dan başka hocanız yok denecek kadar az.Sözde demokratik tepkiyi, çıkışlarınızı hocanızdan emir aldığınız için yapıyorsunuz. Hak, adalet, hukuk eşitlik kültürünüz yok. Kafanız tek bakış, demokrasiye hazır değilsiniz. Hazırım diyeniniz de tatava. Türkiye'nin her yerini gezdim diyor ama kış günü buzdolabı dağıtan vali'nin görev bölgesine gitmemiştir mesela. Yandaş medyada haber yapılan yerleri gazeteden okumuştur mesela.

AHAHAHAHHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

xaty said:

askeri lise falan okusaymışım keşke zamanında. önüm ap açık olcakmış. o koltuğa mı otursam, bu koltuğa mı diye düşünür olurdum heralde şu günlerde.. ortalık iyice tenhalaşıp sular durulduğunda da salona ilk gelen misafir gibi, tüm sandalyeler boş, nereye otursam derdine düşerdim.

AHAHAHHAEAUEHDSFAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar resmen açık açık orduyu tehdit ediyor.

"demokrasilerde yürümez böyle bu işler, sivil otoriteyi çalışamaz hale getireceklerdi, sistemi tehdit ediyorlar ama demokrasi testten başarıyla geçiyor" felan gibi.

akif beki abi adam trollden öte bir varlık.
24tv. o yeah.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

herkez kendi aleminde, şu yaşanan olay çok büyük ve tehlikeli bir durum , iç savaş dedim diye gülüp eğleniyor kimileri, umarım gerçekten hep gülüp eğlenecek bir konu olarak kalır neyse patiye göre bir konu değil bu konu,

ya ne iç savaşı ahahahaha

kırmızı kalı kitaplarıyla tekbir getiren şakirtler vs ellerinde bükülmüş sözcü gazetesiyle gazlanmız ulusalcı gençler mi?

ÇOK TEHLİKELİ DURUM ABİİİ dediğini neler geldi neler geçti, bu olayın da ömrü 2 hafta şurda. O arada fener düşerse 5 gün max.

Yok şu anda biri saldırsa ne olurmuş da ölmüşüzmüş de,
komutanlar istifa etse de tc'ye dalsak diye düşünüyordu millet şu an çünkü.

Bu nasıl bi gaz,,
Sosyal ağlarda paylaş

pkk sempatizanı kürt vs anti-kürtçülerin iç savaş çıkarma ihtimali bu olayın iç savaş çıkarma ihtimalinden fazla.

öte yandan bu olayında kötü etkileri olacaktır elbet. bu kadar üst düzeyde 4 insanın birden istifa etmesi ile meydana gelen yetkili boşluğu nasıl doğru bir şekilde doldurulacak bakalım. O mevkilerin doldurulması ile ilgili şaibeler ve sorunlar çıkacaktır muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer ki bu kadrolar dolarken Türkiye gündemini çalkalayacak bazı başka olaylar çıkarsa emin olun ki o kadroların dolmasında bir olaylar dönüyordur. Ne bileyim bi ilkokulda, memurluklarda türban yasası falan olabilir, ÖSYM başkanı ile ilgili başka şeyler olabilir veya şike davası ile ilgili sonuçlar olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ses said:

yiğit bulut klasını konuşturdu gene."Türkiye en ufak şeyden kriz çıkarmaya çok meraklı, istifa etmemişler emeklilik istemişler hep beraber şaşıracak bişey yok panik yapılmasın" deyip duruyor.
Tabi canım bu adamlar da zaten bi devlet dairesinde aynı büroda çalışan 4 muhasebeciydi. Hey allahım

asker istifa etmez zaten emekliliğini ister ki bu da istifa anlamına geliyor.

akp'nın yıllardır yaptığı şey bu zaten.

mesela polisler öğrencileri dövüp ağzını burnunu kırınca da "yok onlar aslında öğrenci değildi teröristti" felan diye çeviriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...