Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da deprem 25.07.2011

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

hayatinizi korkarak kacarak mi geciriceksiniz. Ay ucaga binmem duser, ay cesme yolu cok virajli arabayla gitmeyin yok antalyadan alanyaya giden yol keskin donemecli otobuse binemezsiniz ama ucakla da gidemezsiniz korkuyorum ben. Yok efendim oyle seks denemem korkarim bilmedigim marka bok kullanmam Ee niye yasiyosun lan git vault yap kendine bi tane orda yasa.

/kisisele gitsin
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

hayatinizi korkarak kacarak mi geciriceksiniz. Ay ucaga binmem duser, ay cesme yolu cok virajli arabayla gitmeyin yok antalyadan alanyaya giden yol keskin donemecli otobuse binemezsiniz ama ucakla da gidemezsiniz korkuyorum ben. Yok efendim oyle seks denemem korkarim bilmedigim marka bok kullanmam Ee niye yasiyosun lan git vault yap kendine bi tane orda yasa.

/kisisele gitsin

http://static2.dmcdn.net/static/video/561/708/12807165:jpeg_preview_large.jpg?20110621182434
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Joker said:

Aket-Atum said:

şişli merkezde hissettim

tam tuvaletteydim lan en büyük korkuyu yaşadım

csdas

abi çok fena durum..olası senaryolar direk aklıma geldi..

a) Tuvalette ölmek
b) enkazdan yarı çıplak çıkmak
c) tuvalette enkaz altında kalmak

kakayla çişle beslenilir işte, enkaz altında kalmak için mutfaktan sonra en iyi yer.
Sosyal ağlarda paylaş

Joker said:

mulgear6 said:

/kisisele gitsin

http://static2.dmcdn.net/static/video/561/708/12807165:jpeg_preview_large.jpg?20110621182434

AHAHA bu adam yeraltı canavarına karşı gelen herif değilmiydi? tüfeği alıp böyle adskjf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...