Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Well, after a month of "testing"...

DA2019

Öne çıkan mesajlar

Oyunun mantalitesinin boktan olmasının yeni oyuncular böyle istiyordan fazla bir açıklaması olmalı ya. Karakter yaratma ekranı diyoruz ya karakter yaratma ekranı, herhangi bir combat dinamiği falan isteyen yok, kıçı kırık bir kaç ırk seçebilsek onları 2-3 şekilde değiştirebilsek yetecek zaten. ama bu kadarını bile yapmıyorlar, bu ARTIK ÖYLE OYUNLARI KİMSE OYNAMIIIYOOO ile açıklanamaz yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

Mesela AOC dan AION dan daha iyi bir karakter yaratma ekranını bana vermek zorundasın. Bunların aşağısındaki bir kaliteyi bana sunmaya hakkın yok.

bende katiliyorum buna cunku sw nin malzemesi baya bol filmlerini izledik oyunlarini oynadik animasyonlar falan filan yani binlerce kiyafet, yuz, makyaj ve takilar var. Simdi gidipte saman gibi bi karakter screen olmamali bencede.

Benim sahsen beklentilerim hayli buyuktu nedenide dedigim gibi malzeme cok sw de biraz kafayi calistirip popolarini siksalar ortaya super seyler cikar ama bunlari okuduktan sonra umidim falan kalmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

asıl swg sonrası mmo ların gelişmesi gerekirken neden bu tanrım neden

söliim, ben swg ye girdiğimde dönemin ne zaman olduğunu hatırlamıyorum ama (wow cıkmadan önceki yıl gibiydi sanrım) hic bir fikrim yoktu oyunla ilgili dergilerde gördüklerim okuduklarım dışında, oyunu alıp kuruyorsun, karakterleri doğru düzgün anlayamadan bişeyler açıyorsun ve BAM! tattooine deyim... quest vs nasıl yapılır, skill nasıl geliştirilir, ne ne edir hic bisii bilmiyorken, bunlara destek minimumdu, cöle gönderiolar nasıl gidicem fikrim yok tabanway koş koş koş, pat biri vuruyor ölüyorsun falan pvp nasıldır nedir cok kaotik gelmişti yardım istiyorsun bisi soruosun kimse sallamıo falan..

özetle herkese göre değildi. bir anda fazla detaya boğuyordu., alıştıra alıştıra girse detaylara cok daha efsane olabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence öyle olması çok daha iyi. Lokdaki kimogila avlarımızı hala hatırlıyorum. Doktor buffı falan yok. 80metrede yere yat. Ateş et. Missle. Kimogila tarumar etsin bütün grubu. Canlanıp toparlanmak 1 saat sürüyordu. Ondan sonra tek başına krayt sololayan adamlar türedi.
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:

Bence öyle olması çok daha iyi. Lokdaki kimogila avlarımızı hala hatırlıyorum. Doktor buffı falan yok. 80metrede yere yat. Ateş et. Missle. Kimogila tarumar etsin bütün grubu. Canlanıp toparlanmak 1 saat sürüyordu. Ondan sonra tek başına krayt sololayan adamlar türedi.

afferim sen otur böle no lifer gibi 1 saat reslemekle uğraş, biz mass res yapıp 10 dakika sonra aynı eğlencemize devam edelim.

sen 1 saat boyunca uğraş koşturmaya corpse runmış, reslenmek icin gerekli seylermiş

bufflanmakmış falan..

fukinhardkornerdz 1% değiller ama kendilierini cok önemli sanıolar ya ölüorum

dsf
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Börek çocuk sen oyun dünyasının kanserisin biliyosun dimi?

Şimdi git ve konsol oynamaya devam et.

Bu arada bu oyun çok kötü olmuş wow varken oynanmaz diyorlar. Doğru gibi. Bi stress test yapsalar da 1 hafta oynayacağım oyuna 50 avro vermek zorunda kalmasam.

olum ben hayatım boyunca konsola 1 kuruş vermedim vermemde, halen pc de oynarım ne oynayacaksam.
ama o dediiniz oyunların dönemi geçti,

detay olsun "OK!" istiyorum detay, ama bana bunları nasıl efektik kullanacağımı anlatan , ve bunları düzgünce kullanabileceim bir gameplay sunsunlar istiyorum cok mu.

yeto yeto yürüme animasyonu bile yapamayan firmaların detay yapmasını beklemek sizin dengesizliğiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...