Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ne oynasam topaki vol 1 milyon... ama daha spesifik bir durum var :P

LuNiZ

Öne çıkan mesajlar

durum sudur,

free veya open beta oncelikli bir oyuna bakmak istiyorum,
5 gece musait zamanim var.. soyle keyifle kafa dagitacak bir oyun onerisi olan varmi?

5 gun sonra bir daha ne zaman oynayabilirim bilemiyorum.

o yuzden boyle agir grind bir oyun olmasin mumkunse,

++ guildwars accountum da duruyor, HoM ta 15 ler civarinda bir puanim vardi.. onun otesine kasabilirim belki bilemiyorum?

++ wow accountumda free 7 gun olayi var o acik.. o yuzden wow da olabilir, cataclysm exp yuklu ama oynamadim hic? level kasmayi kolaylastiran bir kac addon tavsiye ederseniz rogue umu 85 e dogru kasabilirim.

++ aoc da guzel bir accountum var, ama assassin degil ve ben assassin kasmak isterim, denemeye degermi?

++ vpn im var, o yuzden vindictus u deneyebilirim?

++ prius online diye bir f2p oyun var, sevimli biseye benziyor?

++ nolur rift demeyin, cok sevmedim o oyunu..

++ heroes of newerth accountum da var, ama cok yetenekli degilim sanirim o tur oyunlarda.. :(

simdilik aklima gelenler bunlar.. bi yardim ediniz piliz..

haydin :) tesekkurler simdiden...
Sosyal ağlarda paylaş

akilacim aynen oluyor bana da wow acinca boyle, 30 dk max dayanabiliyorum, o yuzden cok efektif olmuyor yani.

eve onerisine tesekkurler, hic ilgilenmiyorum :D

LoL kotumu cidden? hic mi bulasmiyim?

guildwars takilayim bari ben ya, en azindan eski bildigim sevdigim ortamlar iki pvp yaparim keyfim yerine gelir jade falan atarim..

yorumlar icin tesekkurler tekrar, alternatif biseyler gelirse akliniza yorumlarinizi bekliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

LoL hakketen lol yani,bence hiç bulaşma.

Hele hon dan sonra iyice bir iğrenç geliyor insana.

Wow öneririm bende 5 gün için.

neye dayanarak "lol"? bence hon'a bin basar (hon'a da sahibim, lol'de de şuan 1000 küsür ratinglik summonerım var)

@luniz
bloodline champions'a bir bak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi blizzard super mario tarzında oyun çıkartsın oynıcam,bir daha da başka şirketin oyununu oynarsam dop olup sahalarda sekiyim,töbe bi daha,aoc a gireriz dangalak class dengesizlikleri,mo,df desen sandbox yapcaz die içine etmeler,eminim gw2,swtor,secret world hepsi de aynı olacak,ya blizzardın oyunlarını oynıcam bundan sonra yada bir daha da fps,mmorpg,rpg hiç bir oyuna el sürmicem yeminliyim lan bu sefer :S

edit:blizzardın git diablo sunu al milattan öncesini,ama sakın ha sakın başka oyun firmalarının çıkardığı hiç bir mmo'yu oynama,diabloda mmo değil ama olsun,yine o hissi verir :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...